Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як позбутися прищів за ніч

Як позбутися прищів за ніч

Додано: 17.09.14
Як позбутися прищів за ніч

Головні помічники в лікуванні прищів - це терпіння, наполегливість і час. Однак останнього ніколи не буває в потрібній кількості. Всім знайома ситуація, завтра важливий день: весілля, побачення, співбесіду, сьогодні ввечері з'являється зрадник - прищик.

Природно, перше питання, як позбутися від нього за одну ніч з найменшими наслідками. Єдине бажання, щоб він зник миттєво.

Ідеальний варіант - це застосування лікарських засобів, такі як спеціальні мазі від прищиків. Проте використання лікарських препаратів не допоможе вам миттєво позбутися від прищиків будинку.

Існують кілька правил, яких слід дотримуватися, щоб в найкоротші терміни позбавити обличчя від прищів.

Як позбутися прищів за ніч


Правило перше

Багато йдуть найпростішим шляхом - видавити ненависні прищі. Такий спосіб лише посилює проблему. Адже у відкриту ранку потрапляє бруд, і шкіра знову запалюється, тільки ще сильніше. В цьому випадку, вже ніяка декоративна косметика не впорається з маскуванням слідів від висипань.

Правило друге

Позбутися від прищів за одну ніч - бажання практично нездійсненне. Адже перш ніж позбутися від висипань, потрібно докорінно змінити свій спосіб життя. Здоровий сон, контроль за стресом і збалансоване харчування. Першим ділом, потрібно стежити за своїм раціоном. Увімкніть продукти, які здатні очистити організм від шлаків. У день необхідно випивати близько десяти склянок чистої води і є багато свіжих овочів. Найважливіше - пити багато води, а не кави або чаю.

Як позбутися прищів за ніч


Народні засоби в боротьбі з прищами

Існує кілька народних засобів, які можуть прибрати ненависні прищики з обличчя за половину дня.

Засіб перше

На прищик потрібно нанести яєчний білок і залишити на двадцять хвилин . В більшості випадків це допомагає, прищики потихеньку підсихають.

Засіб друге

Ще один народний спосіб - звичайна зубна паста. Так само потрібно пам'ятати, що в лікуванні прищів велике значення має обличчяста гігієна. Швидку перемогу над висипаннями допоможе здобути ретельне умивання обличчя з милом, в якому міститься екстракт алое віра.

Також впоратися з прищиками допоможе протирання обличчя яблучним оцтом або лимонним соком. Але перед проведенням процедури потрібно перевірити, що у вас немає алергічної реакції.

Не забувайте, у всіх шкіра різна і вона по-різному реагувати на той або інший спосіб. Що одному добре, для іншого може стати катастрофою. Тому спробуйте всі спобличчя і виберете для себе найоптимальніший. І в цьому випадку перемога над прищиками буде здобута.