Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як схуднути на 5 кг

Як схуднути на 5 кг

Додано: 17.09.14
Як схуднути на 5 кг

Якщо ви на повному серйозі вирішили скинути 5 кілограм за невеликий проміжок часу, природним методом одним з основних факторів в цьому буде виступати внутрішній стан, тобто, ваші думки, віра, сила духу. Чітко дайте собі установку, що ви не прагнете схуднути на 5 кілограмів, а вже перебуваєте в процесі схуднення.

Намагаємося твердо переконувати себе в цьому. Активно використовуйте власну уяву. Подумки уявляйте собі протягом тренування як ваші жири йдуть, і ваші м'язи стають щодня набагато міцніше і подтянутее. Детально уявляйте красиву фігуру . Уявляємо, що ніби - надягаєте улюблені речі, які раніше не могли надіти при наявності зайвих кілограм. Представляємо також всю емоційність, і радість, гордо смлячись на себе в дзеркало, називаючи себе красивою людиною.

Багатьом здасться це смним, але це дійсно працює ! І ніколи не доводьте себе до сильних розслаблень, тренування вимагають регулярного підходу. Адже ви хочете якомога швидше позбутися від зайвих п'яти кілограм.

Як схуднути на 5 кг


Розганяємо обмін речовин

Позбутися від 5 кілограм зовсім не складно, якщо провести розгін обміну речовин за допомогою фізичних тренувань та дієти, призначених для схуднення. Якщо ви вживаєте їжу шість разів за добу мізерними порціями, зараз настав саме той час, коли потрібно підійти серйозно до саме такого раціону харчування. Якщо ви дуже хочете позбутися від зайвої ваги, вам потрібно їсти часто, за умови, що порції будуть маленьких розмірів. При такому раціоні ви дуже швидко побачите ефект.

Також рекомендується звернути увагу на продукти, які ви вживаєте. Якщо ви звикли їсти три рази в день, то для того, щоб позбутися зайвих кілограмів слід змінити правила харчування. Просто розбийте їх на п'ять - шість страв. Таким чином, ви прискорюєте роботу метаболізму, що усуває відчуття голоду.

Як схуднути на 5 кг


Що потрібно і не потрібно вживати при схудненні?

Прагнення схуднути на 5 кілограмів означає змінити своє ставлення до води, яку ви звикли пити. Для схуднення найкращим варіантом для пиття виступає звичайна їдальня (без газу) вода, соки і газовані напої необхідно прибрати з свого раціону.

Також виключаємо з раціону молочну продукцію, так як в них міститься багато білка. Крім цього, вони можуть викликати збої в процесі травлення. Виключивши молочні продукти, ви позбавите себе від накопичення зайвих жирів, що дає можливість підвищити рівень вашої енергії та поліпшити якість сну.