Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як схуднути за допомогою активованого вугілля безкоштовно

Як схуднути за допомогою активованого вугілля безкоштовно

Додано: 17.09.14
Як схуднути за допомогою активованого вугілля безкоштовно

Зайві кілограми і целюліт є вічними проблемами багатьох людей сьогодення, і методик боротьби з такою проблемою багато, але не всі вони працюють.

Для швидкого схуднення люди сідають на сирні, яблучні, кремлівські, вуглеводні та вегетаріанські дієти і на інші види дієт. Ми постійно шукаємо нові методи боротьби із зайвою вагою, з надією, що така методика вам обов'язково допоможе позбутися проблем із зайвими кілограмами.

Але існує альтернативний варіант всіх дієт і методик схуднення - це вживання активованого вугілля.

Як схуднути за допомогою активованого вугілля безкоштовно


Ефект активованого вугілля

Його застосування було помічено багато років тому, але сьогодні про неї чомусь забули. Він є найкращим сорбентом і фільтруючим інструментом.

По якості вугілля ділять - деревне, кам'яне і коксовий. А по частинкам вугілля буває - дрібний, гранульований і порошкоподібний.

Він також активно сприяє процесу спалювання зайвих кілограмів. Він допоможе вивести шлаки, включаючи токсичні речовини.

Його приймають в якості додаткового засобу, до або після дієтичного часу.

Продукти, які необхідно виключити при застосуванні вугілля - це вживання солі, цукру, алкоголю, борошняних виробів і солодощів.

Основним моментом є пористість структури активованого вугілля, яка збільшує поверхню для контакту. При використанні даного моменту, відбувається процес поглинання токсичних речовин, а саме їх витримка та висновок.

Вугілля також активно використовується у фільтрах для очищення атмосферного повітря та водних ресурсів від важких металів фармацевтичних та хімічних промислових підприємств.

Як схуднути за допомогою активованого вугілля безкоштовно


Спобличчя схуднення активованим вугіллям

Перший спосіб полягає в застосуванні однієї таблетки вугілля на кожен кілограм власної ваги, натщесерце. Початок прийому рекомендовано з трьох або чотирьох таблеток і поступово зробити перехід до великої дозуванні, все залежить від вашого самопочуття.

Другий спосіб ґрунтується на застосуванні десяти пігулок в день, тобто 0125 грамів в три прийоми. Слід приймати до прийому їжі протягом десяти днів. Потім робимо невелику перерву на десять днів, і за бажанням можна повторити процес заново.

Слід звернути свою увагу на те, що вугілля активоване крім шлаків і токсинів, виводить, поживні речовини та вітаміни, які потрібні для повноцінного розвитку організму.

Неприпустимо застосування активованого вугілля тривалий час, він може викликати нудоту або блювоту. І також не варто думати, що з допомогою вугілля ви станете дуже стрункою/струнким, але трохи схуднути ви зможете.