Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як швидко схуднути на 10 кг в домашніх умовах

Як швидко схуднути на 10 кг в домашніх умовах

Додано: 17.09.14
Як швидко схуднути на 10 кг в домашніх умовах

Для того щоб ефективно і дуже швидко схуднути, перебуваючи вдома достатньо буде вживати здорову і просту їжу. Це не означає, що необхідно повністю перестати вживати продукти тваринного походження у вигляді м'яса, риби і так далі. Слід зменшити у своєму раціоні вживання смаженої продукції, а також борошняних страв.

Щоденне вживання води не менше півтора літра. Двічі в день за допомогою масажної рукавички необхідно масажувати живіт до невелике почервоніння круговими рухами. Так як масаж має властивість підсилювати кровообіг, відбувається процес скорочення підшкірного жирового шару. Протягом масажу рекомендовано напружувати м'язи живота.

Якщо ви прагнете не просто позбутися від десяти кілограм, але і підтягнути свою фігуру, обов'язково виконуйте прості фізичні вправи, які можна виконувати, перебуваючи у себе вдома.

Як швидко схуднути на 10 кг в домашніх умовах


Ефективні вправи

Пропонуємо ознайомитися з правилами виконання ефективних вправ, які допоможуть вам схуднути на десять кілограм.

Перший метод має такі правила:

Необхідно стати на коліна, спина і руки при цьому прямі. Дивимося прямо перед собою. По черзі виконуємо вдих і видих, а далі потужний видих і робимо правильну позу - схиляємо голову вниз, і одночасно вигинати спину, намагаючись підняти їх якомога вище.

Утримувати таку позу потрібно не менше п'яти - десяти секунд. Звільніть дихання, виконавши початкове положення. Робити таку вправу потрібно не менше трьох разів і розслабляємося.

Для виконання другого методу потрібно лягти на спину, і розташувати руки вздовж тіла долонями вниз, ноги повинні бути випрямлені. Протягом виконання вправи не варто відривати від підлоги голову і поперек. Виконуємо вдих, після цього повний видих, далі затримуємо дихання і піднімаємо ноги над підлогою на десять - п'ятнадцять сантиметрів. При виконанні другого методу робимо широкі махи ногами хрест - навхрест.

Такі рухи вимагають максимум енергійності. Час виконання вправ становить п'ять - десять секунд. Після виконання звільняємо дихання і приймаємо початкове положення.

Як швидко схуднути на 10 кг в домашніх умовах


Продукти спалюють жир

Грейпфрут добре знижує рівень холестерину в крові, таким чином, у людини пропадає бажання перекусити. Щоб швидко схуднути, досить буде щодня випивати склянку натурального грейпфрутового соку, при різкому бажання поїсти.

Доведено, що п'ять чашок зеленого чаю, вжиті в день, приберуть близько сімдесяти калорій. Такий процес відбувається завдяки багатому вмісту алкалоїдів.