Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як схуднути в домашніх умовах без дієт

Як схуднути в домашніх умовах без дієт

Додано: 17.09.14
Як схуднути в домашніх умовах без дієт

Багато людей постійно задають питання, як швидко схуднути, не вдаючись до різних дієт? Відповідь проста. Харчуватися необхідно п'ять разів на день, таким чином, ви врятуєте себе від переїдання і регулярних перекусок. Вживати в їжу необхідно не більше двох ста грамів їжі за один раз.

У максимальному порядку позбавити себе від вживання вуглеводів, інакше про процесі схуднення можна і не говорити. До вуглеводів відносяться всі кондитерські вироби і максимально калорійна їжа. Найприкріше це те, що подібна їжа додає зайві кілограми, і абсолютно не має ніякої користі для організму людини, а угамування голоду триває не більше тридцяти хвилин.

Але не варто їх ігнорувати, вуглеводи також необхідні для здорового організму, але вуглеводи слід споживати з різного роду каш і овочевих продуктів.

Саме в них присутня повільно засвоювані вуглеводи, які не мають особливість збільшувати відсоток цукру в крові і не виробляють нові зайві кілограми, що дуже добре при боротьбі із зайвою вагою. Вони також мають властивість тамувати почуття голоду.

Як схуднути в домашніх умовах без дієт


Основні рекомендації

Також рекомендовано пити одну склянку очищеної води до прийому їжі . Вода має властивість наповнювати шлунок, і перебивати голод, а це означає, що ви використаєте меншу кількість їжі і в результаті отримаєте мало калорій. Замінювати рідину можна одним зеленим яблуком, але тільки в першу половину добового дня. У другу половину дня вживати фрукти не рекомендовано.

Не варто вживати їжу пізніше семи годин вечора, пізніше семи годин можна вжити низькокалорійний кефір. Не вживайте жирну їжу у вигляді копченостей, сала і так далі.

Перестаньте пити солодкі газовані напої. Якщо п'єте натуральні соки, то слід їх пити не в чистому вигляді, а розбавте його на половину з простою водою, так як соки містять багато цукру.

Не слід замінювати цукор. Практично всі замінники перешкоджають виникненню онкологічних особливостей, якщо їх вживання регулярно. Краще взагалі відмовитися від цукру, і замінити його натуральним медом.

Як схуднути в домашніх умовах без дієт


Досягнення медицини

Дуже популярною методикою видалення проблеми із зайвою вагою виступає ліпосакція, яка проводиться в клініках пластичної хірургії.

Існують також унікальні препарати, які дозволяють зменшити зайву вагу.

Це ксенікал . Він виробляє блокування жирів, що надходять з їжі, і перешкоджає їх повному засвоєнню. Але у нього присутні серйозні побічні ефекти.