Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати молочницю в домашніх умовах

Як лікувати молочницю в домашніх умовах

Додано: 17.09.14
Як лікувати молочницю в домашніх умовах

Напевно, всі ви чули про молочницю або кандидоз, викликаний грибком Candida . Ви вже навіть намагалися її вилікувати? Пили дорогі ліки, однак, через деякий час хвороба знову повернулася?

Ви не дуже розумієте, про що йдеться у цій статті? Тоді ми трохи проясніть ситуацію. Звичайними симптомами молочниці є свербіж навколо піхви або всередині нього, сильні білі виділення, а також біль при сечовипусканні. Причому в більшості випадків свербіж ненадовго проходить після підмивання. Тепер зрозуміли, про що ми говоримо в цій статті?

А чи знаєте ви, що часто провокують молочницю медичні препарати, наприклад, антибіотики, сильні знеболюючі засоби і протизаплідні препарати. Однак найбільше шансів отримати молочницю у людей з нервовим виснаженням, анемією, ослабленим імунітетом, а також у всіх випадках, коли ви відчуваєте себе гірше, ніж зазвичай.

Як лікувати молочницю в домашніх умовах


Лікування молочниці традиційними способами

Не секрет, що лікарі лікують молочницю засобами, що сприяють знищенню самого грибка, проте через деякий час все повторюється знову - свербіж і подальше лікування.

Як вилікувати молочницю будинку

Отже, лікування за допомогою традиційної медицини не так вже й ефективно. Як бути? Не варто впадати у відчай - лікувати молочницю в домашніх умовах досить просто . Навіщо позбавлятися від бактерії, яка цілком спокійно може існувати поряд з вами, не доставляючи ніяких неприємностей. Займіться зміцненням імунітету, пропийте курс заспокійливих трав, здійсните очищення організму, і молочниця вам не страшна.

Як вилікувати молочницю народними засобами

Лікувати молочницю будинку слід в кілька етапів. Для початку позбавтеся від факторів, що провокують хворобу - припиніть прийом сильнодіючих медичних препаратів, пропийте заспокійливі настої, спринцуйтесь засобами, знімають свербіж. Потім почніть приймати трави, що сприяють підвищенню імунітету.

Варто відзначити, що загальний курс рекомендованого лікування може тривати від однієї до трьох тижнів, проте це того варто - після проведеного лікування ви не будете відчувати незручностей і назавжди забудете про піхвовому свербінні.

Як лікувати молочницю в домашніх умовах


Рекомендовані засоби при молочниці

По-перше, молочниця непогано лікуватися при спринцюванні таким настоєм. Слід взяти одну столову ложку дубової кори, одну столову ложку квіток ромашки, 5 столових ложок трави споришу , залити одним літром окропу і кип'ятити на невеликому вогні протягом декількох хвилин.

По-друге, для спринцювань можна використовувати наступний настій - одна столова ложка деревію дві столові ложки листя шавлії, дві столові ложки кори дуба залити одним літром води і кип'ятити близько п'яти хвилин на невеликому вогні. Застосовувати для підмивання і спринцювань в теплому вигляді.