Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як схуднути в обличчі

Як схуднути в обличчі

Додано: 17.09.14
Як схуднути в обличчі

Вибираючи собі дієту, кожен з нас переслідує певні цілі. Одних не влаштовують стегна і талія, інших - повні ноги, інших - надто кругле обличчя. Причому, останнє зовсім не смно.

Надто пухкі щоки перетворюють нас в якусь подобу повітряної кульки. Однак впоратися з даною проблемою не так вже й складно, варто лише дотримуватися деяких, досить простих порад. Яких? Спробуємо розібратися.

Як схуднути в обличчі


Миттєві результати

По-перше не варто чекати миттєвих результатів. Особа далеко не та частина тіла, яку можна швидко привести в порядок, а тому сідаючи на дієту, врахуйте, що без сили волі і деяких обмежень тут просто не обійтися.

Адже в більшості випадків дієти, які обіцяють миттєвий результат, істотно шкодять шкірі обличчя та й настільки швидко скинутий рятівний вага з легкістю може знову повернутися. А адже нам це абсолютно не потрібно.

Відмова від води

По-друге, відмовтеся від води. Практично всі існуючі методики, що тягнуть за собою схуднення в області обличчя, спрямовані на позбавлення від надлишку рідини. У зв'язку з цим з раціону слід виключити настільки улюблені нами сіль, цукор і перець, а також м'ясні бульйони і сало. Чим це замінити? Все просто. Вживайте якомога більше овочів, причому, як в сирому, так і в обробленому вигляді.

Як схуднути в обличчі


Зміна подушки

По-третє, змініть подушку. Адже мало хто знає, що на форму нашого обличчя, до всього іншого, впливає і розмір подушки. А тому, щоб обличчя стало витонченим, слід змінити високу подушку, більш маленькою і плоскою. Тим більше, що деякі виробники вже пропонують своїм клієнтам подушки зі спеціальними заглибленнями в області щік. Зручно, не чи правда? Крім того, якщо вам дійсно потрібні прибрати зайві сантиметри, уникайте пози «обличчям вниз» під час сну.

Гідробаланс

По-четверте, нормалізуйте гідробаланс. Незважаючи на те, що вода може призвести до набряку обличчя, повністю від неї відмовлятися не варто, а вже тим більше в літню спеку. Адже саме рідина підтримує вашу шкіру в тонусі і зберігає від зневоднення весь організм в цілому.

Правда, і тут слід дотримуватися деяких нескладних правил. Перш за все, вода повинна бути джерельною та без газів . Тільки тоді вона принесе користь організму. Ще одним корисним радою, який слід виконувати з метою отримання худенького личка, можна вважати вживання зеленого чаю, який не тільки кілька знижує апетит, але і здійснює виведення токсинів з організму.