Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як прибрати живіт і боки чоловікові

Як прибрати живіт і боки чоловікові

Додано: 17.09.14
Як прибрати живіт і боки чоловікові

Як, виявилося, швидко прибрати зайві кілограми чоловічої статі не так вже й складно. У всякому випадку, не варто бігати до різних дорогим процедурам. Необхідно лише змінити раціон повсякденного харчування. А якщо бути точніше - більше вживати білкову їжу , ніж вуглеводну.

Дослідні приклади наочно показали, що дієти з збільшеним вмістом білкової їжі і зменшеним вмістом вуглеводної їжі на тлі активних фізичних тренувань дають максимальні результати при боротьбі з жиром на стегнах, ніж дієти з максимальним вмістом вуглеводів і нормальним білком .

Але найцікавішим фактом є те, що якщо не займатися тренуваннями, а просто більшу частину вуглеводів замінити білковою їжею, то зайва вага буде сходити набагато швидше, ніж у тих, хто регулярно ходити в тренажерні зали, і віддає перевагу вуглеводному харчування.

Про це ж говорить інше дослідження, з аналізу якого було виявлено, що перехід на білкове харчування дає можливість організму максимально контролювати засвоєння глюкози і інсулінову секрецію. Таким чином, білкові страви не просто приберуть зайві кілограми, але і стануть прекрасним помічником у боротьбі з метаболічним синдромом і запобігають появі діабету.

Як прибрати живіт і боки чоловікові


Походження жиру у чоловіків

За розкладання жиру і застосування його в майбутньому в ролі джерела енергії у своєму організмі гормон виконує ліпопротеїн ліпаза. При знижених рівнях тестостерону в плазмі крові ЛПЛ відбувається зосередженість на розщепленні жиру.

Таким чином, в абдомінальній середовищі жир виробляє відкладення, з-за того, що присутній низький показник тестостерону в організмі чоловіка.

Таким чином, щоб швидким способом прибрати зайву вагу на животі й боках слід підвищити рівневу характеристику тестостерону.

Як прибрати живіт і боки чоловікові


Швидкий спосіб скинути вагу

В першу чергу підвищуємо характеристику тестостерону. У цьому випадку знадобляться різного роду добавки і антиэстрогенние елементи або анаболічні стероїди, які ефективно підвищать в швидкому режимі рівень чоловічого гормону.

Якщо ж прагнення підвищити рівень методом ендогенного тестостерону не дали результатів, то слід застосувати екзогенний вид тестостерону, який на сьогоднішній час продається в якості капсул.

Різні дослідження показали, що підвищений рівень тестостерону виробляє активну згорання не тільки підшкірного, але і вісцерального жиру. Тобто ви забезпечите собі захист від серцево - судинних хвороб і підстави метаболічного синдрому.