Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як схуднути на 3 кг за тиждень

Як схуднути на 3 кг за тиждень

Додано: 17.09.14
Як схуднути на 3 кг за тиждень

Дуже часто нам, безумовно, необхідно позбутися від декількох кілограмів, але при цьому не змушувати себе сидіти на серйозних дієтах, і не мучити себе щоденними фізичними вправами.

Щоб зуміти схуднути за тиждень необхідно в першу чергу ознайомитися з головними принципами функціонування нашого організму і його здатності переробки зайвих калорій в жирові відкладення.

Для цього не потрібно заглиблюватися в активне вивчення дисциплін біологія або фізіологія. Достатнім буде скористатися нашими рецептами схуднення.

Як схуднути на 3 кг за тиждень


Вживаємо більше клітковини

Застосування продукції в їжу з великим відсотком вмісту харчових волокон дає можливість підтримувати стабільність цукру в крові, що дає можливість запобігти прояв сильного голоду і проявленого їм сильного апетиту .

Більш того, продукція з великим підставою клітковини, дає можливість швидко наїстися, і при цьому ви не будете відчувати почуття тяжкості.

До продуктів, зміст яких багата клітковиною входять всі овочі, крім картоплі і кукурудзи, а також високий відсоток клітковини має хліб, крекери, які були виготовлені із застосуванням цільно зерновий борошна, а також фрукти, такі як яблука, персики і абрикоси, включаючи сливи.

Як схуднути на 3 кг за тиждень


Виключаємо алкоголь і менше смимося телевізор

Будь-які алкогольні особливості представляються самими головними факторами, які призводять до прояву зайвої ваги.

Якщо ви є любителем вживання пивних напоїв або вина кілька разів на тиждень, то це не дасть вам почати схуднення, навіть при великому обмеження щоденного раціону харчування або ж буде визначено гальмувати процес схуднення через уповільнення метаболізму.

Але і в повній мірі не варто виключати застосування алкоголю. Досить буде обмежити його вживання раз на десять - п'ятнадцять днів. А ось при активному періоді схуднення рекомендовано виключити вживання спиртних напоїв.

Судячи за статистикою, люди, які люблять смитися телевізор, і при цьому застосовують їжу, процес схуднення просувається досить повільно, у порівнянні з тими, хто робить інші заняття.

Багато людей, протягом перегляду улюбленого телевізора проводять зі своїм сніданком або вечерею, що дає ефект неконтрольованого переїдання, тому що наш мозок змушений активно відволікатися на інші подразники, і не в силах дати сигнал ситості .

Перегляд телевізора після прийому їжі також не дає вам нормально схуднути, так як в таких моментах люди комфортно розкладаються в кріслі, при цьому ми не рухаємося, що уповільнює процес схуднення.