Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як схуднути за допомогою води

Як схуднути за допомогою води

Додано: 17.09.14
Як схуднути за допомогою води

Можливо, скинути трохи ваги, якщо дотримуватися правильний режим вживання води? Звичайно так!

Американські вчені під час активних досліджень прийшли до висновку, що вода допоможе будь-якій людині прибрати зайві кілограми. Під час кількох місяців два угруповання дотримувалися дві різні методики застосування води. Перша команда вживала воду перед вживанням їжі, а інша команда пила як завжди.

По закінченню такої програми виявилося, що перша команда втратила більше кілограмів, ніж друга.

Все йде до того, що вода виступає важливою особливістю для здоров'я вашого організму.

Якщо людина вживає воду в достатній нормі, то рівнева характеристика метаболізму збільшується на три відсотки . Тобто на три відсотки швидше відбувається схуднення. Вода має особливість ситить завдяки наповненості шлунка після її вживання.

Схуднути, застосувавши воду, цілком реально, якщо дотримуватися певних норм.

Як схуднути за допомогою води


Як і яку воду потрібно пити

Першим правилом є вживання води за двадцять хвилин до прийому їжі. Так ви з гарантією зменшіть процес апетиту і вжити менше їжі.

Не варто застосовувати холодну рідину. Спробуйте віддавати більше переваг воді кімнатної температури. Кажуть, що організм людини витрачає більше сил на зігрівання і засвоєння їжі, а жирна їжа виробляє густоту і найгіршим чином відбувається процес всмоктування кишечником.

Насправді холодна вода може навпаки підвищити ваш вага , а не зменшити його. Холодна вода виробляє скорочення часу перебування їжі в шлунку до двадцяти хвилин.

Як схуднути за допомогою води


В якому вигляді потрібно пити воду

Рекомендовано пити воду в скляній посуді або кип'ячену. Вода в пластикових підставах несуть шкоду здоров'ю від хімічної сполуки, бісфенолу А. Бісфенол має особливість переходити в воду під час нагрівання. Дана речовина негативно впливає на особливості серцево - судинної системи і репродуктивних органів.

Якщо ви не любитель смаку очищеної води, то спробуйте поліпшити її смакові якості з допомогою добавки лимонного соку або інших смакових особливостей.

Пам'ятаємо, що в пакетному соці досить великий відсоток цукру тому не рекомендується проводити разбавку очищеною водою.

Газовану воду слід також зняти з раціону вживання, так як там є вуглекислий газ, який викликає відрижку, здуття живота.

Деякі дослідники виявили, що газовані напої утворюють камені в нирках.