Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити джейлбрейк

Як зробити джейлбрейк

Додано: 17.09.14
Як зробити джейлбрейк

Насправді зробити Джейлбрейк досить просто, особливо тоді, коли точно відомі правила його встановлення, а також програма для Джейлбрейк.

Що таке Джейлбрейк

Власне кажучи, Джейлбрейк являє собою один із способів модифікації прошивки iOS пристроїв таких, як iPad, iPod Touch, iPhone для того, щоб здійснити доступ до системних файлів пристрою. Джейлбрейк надає користувачам прекрасну можливість для модифікації стандартних додатків, внесення змін в стандартний інтерфейс, встановлення сторонніх програм, не схвалених Apple .

На сьогоднішній день можна виділити два різновиди Джейлбрейк - «прив'язаний» , вимагає після відключення будь-якого пристрою запуску за допомогою комп'ютера і спеціально встановленої на нього програми, і «прив'язаний» , що залишається у включеному стані та після перезапуску пристрою.

Як бачимо, «прив'язаний» Джейлбрейк можна вважати більш стабільним і не вимагає різного роду маніпуляцій з пристроєм під час його здійснення включення.

Варто відзначити, що Джейлбрейк офіційно дозволений , а тому ні в чому не порушує авторські права Apple, проте, після того, як він буде встановлений, компанія не несе ніяких зобов'язань по гарантійному обслуговуванню перед клієнтом.

Як зробити джейлбрейк


Як зробити Джейлбрейк

Не секрет, що розробники програм для Джейлбрейк максимально полегшують дану процедуру , а тому при грамотному підході до вибору програми і методу, Джейлбрейк не вимагає спеціальних знань і займає від сили п'ятнадцять хвилин.

Причому в більшості випадків, щоб зробити Джейлбрейк, достатньо здійснити підключення iPhone або iPad до комп'ютера, зробити резервну копію всіх наявних даних виконати запуск програми і слідувати зазначеної інструкції.

Як зробити джейлбрейк


Як вибрати програму для Джейлбрейк

Напевно, ніхто не стане заперечувати той факт, що вибір програми для Джейлбрейк є дуже відповідальним кроком. Адже всі вони відрізняються в залежності від моделі наявного пристрою, а також версії прошивки iOS. Таким чином, неправильний вибір Джейлбрейк може не тільки викликати установку з помилками, але і втрату всіх даних, наявних на пристрої.

Як не помилитися з вибором? Перевірте серійний номер iPod Touch або iPad SNDeepInfo і ви точно будете знати, яка прошивка для вас найбільш актуальна. На сьогоднішній день існують такі програми для Джейлбрейк, що працюють під Mac і Win: Absinthe, Sn0wbreeze, Redsn0w, PwnageTool.