Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зареєструватися в однокласниках без номера телефону

Як зареєструватися в однокласниках без номера телефону

Додано: 17.09.14
Як зареєструватися в однокласниках без номера телефону

Не секрет, що «Однокласники» є однією з найбільш популярних мереж в Інтернеті - на сьогоднішній день там вже зареєстровано більш 50000000 користувачів , причому ця цифра постійно зростає.

Спочатку ця мережа була створена з метою пошуку однокласників, одногрупників, а також для спілкування зі знайомими і друзями.

Статистика

Згідно зі статистикою, «Однокласники» являють собою ресурс, лідируючий по відвідуваності. Аудиторія даного сайту перевищує інші мережі і охоплює вік 12 і до 65-70 років . Безліч користувачів «Однокласників» вважають сайт не просто мережу для спілкування, а й можливістю налагодити контакти з колишніми друзями, зв'язок з якими було втрачено на довгі роки.

Як зареєструватися в однокласниках без номера телефону


Переваги

Однак час не стоїть на місці, і сайт просто кардинально змінився. На сьогоднішній день користувачі, що зареєструвались на «Однокласниках» отримали можливість не тільки знайти загублених друзів, але і вступати в співтовариства по інтересах, додавати фотографії, коментувати, грати в ігри, вести обговорення, публікувати статуси і багато іншого.

Так, наприклад, кожен користувач «Однокласників» може запросто стежити за подіями і новинами, що відбуваються в житті друзів за допомогою сервісу «стрічка активності» , а в розділі «Обговорення» обговорити ці події в режимі реального часу.

Крім того, включивши режим «Невидимка» ви зможете заходити на сторінки користувачів анонімно, таким чином, ніхто не зможе знати, що ви заглядали до нього на сторінку.

У тому випадку, якщо ви захотіли скористатися всіма сервісами, існуючими на «Однокласниках», вам всього-на-всього слід на них зареєструватися, після чого, вони моментально стануть доступні.

Як зареєструватися в однокласниках без номера телефону


Реєстрація на «Однокласниках»

Як зареєструватися на «Однокласниках»? Все просто. Перейдіть на головну сторінку "Однокласників" http://www.odnoklassniki.ru і натисніть на кнопку «Реєстрація».

Проте багато користувачів зіткнулися з тим, що у них не виходить зареєструватися на «Однокласниках» через те, що або не приходить СМС - повідомлення з кодом підтвердження, або ж видається повідомлення про те, що на введений номер телефону вже був задіяний для чиєїсь реєстрації.

На жаль, зареєструватися в «Однокласниках» без номера телефону, а тому доведеться купувати ще одну сім-карту, або ж реєструвати сторінку на номер подруги або друга. Всі інші методи пропоновані на сайтах, є шахрайством.