Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати на комп'ютері

Як малювати на комп'ютері

Додано: 17.09.14
Як малювати на комп'ютері

Людина завжди любив малювати. За всю історію людства утворився великий вибір матеріалу та інструментів для такого заняття. У століття підстави інформаційної техніки одним з таких видів інструментів стає персональний комп'ютер, для якого було зроблено велику кількість безкоштовних і платних програмних забезпечень для повноцінної роботи з графікою.

В операційній системі «Windows» присутній вбудоване програмне забезпечення для роботи з малюнками. Щоб знайти її вам необхідно зайти в меню «Пуск» , далі вибрати пункт «Всі програми» і увійти в папку «Стандартні» , де натиснемо на «Paint» . В даному програмному забезпеченні знаходяться всі важливі інструменти для виконання найпростіших малюнків: олівець, кисть, заливка замкненій області, ластик і багато інших. Програма буде ідеальним варіантом для тих, хто хоче за короткий час зробити непогані малюнки.

Як малювати на комп'ютері


Популярні програми для малювання

Підстави Для серйозних малюнків вам будуть потрібні досить складні програмні забезпечення. Необхідно також врахувати, що комп'ютерна графіка (двовимірна) поділяється на два підвиди: векторну і растрову . Растровий вигляд являє собою сітку пікселів фіксованої розмірності. Зображати на комп'ютері, застосовуючи даний вид графіки, можливо в програмному забезпеченні «Adobe Photoshop» , за який треба заплатити, і в той же час ця програма є найпотужнішою для роботи з растровим видом графіки. Її застосовують більшість професійних дизайнерів і фотографів всієї планети.

Необхідно також звернути увагу і на безкоштовні варіанти програмних забезпечень, одним з них є «Gimp» . Багато говорять, що вона показала себе в якості гарною альтернативою «Adobe Photoshop» . У «Джимп» присутні всі потрібні інструменти у якості обробки знімків і для вільного мистецтва.

Як малювати на комп'ютері


Векторний вигляд малювання

Якщо говорити про векторний варіант , то суть роботи полягає на застосуванні простих геометричних об'єктів: сплайни, лінії, багатокутники, точки. Крім цього, кожний об'єкт виступає відображенням конкретної математичної функцією. Найбільшим плюсом такого варіанту є здатність збільшити розмірність зображення, при цьому її якість не погіршиться.

Самі зарекомендовані представники платних програмних забезпечень для повноцінної роботи з векторним варіантом графіки вважаються «Adobe Illustrator» і «Corel Draw» . Їх активно застосовують поліграфічні дизайнери, художники-ілюстратори та дизайнери шрифтів.