Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як фотографуватися на веб камеру на ноутбуці

Як фотографуватися на веб камеру на ноутбуці

Додано: 17.09.14
Як фотографуватися на веб камеру на ноутбуці

Для того щоб сфотографувати з веб камери вашого ноутбука досить застосувати «рідне» програмне забезпечення, яке міститься в комплекті програм комп'ютерної технології. Наприклад, для HP моделей така програма називається «HP Camera» , яку прийнято запускати таким чином: Заходимо в «Пуск» - далі натискаємо на «Всі програми» вибираємо HP - HP Camera чи можна використовувати стандартний набір операційної системи Windows .

У меню налаштувань програмного забезпечення потрібно встановити певні параметри автоспуску й розмірність зображення. Для більш тонких налаштувань картинки, тобто настройка контрасту, насиченості кольору, яскравості і так далі застосовують опцію «Властивості драйвера» .

У меню відбору знімального режиму необхідно вказати на значок фотоапарата. Для того щоб зробити знімок на веб камеру, потрібно просто натиснути на кнопку (круглу), розташування якої в правому нижньому куті вікна програми, тобто, картинка в операційній системі зберігатиметься в меню «Зображення» .

Як фотографуватися на веб камеру на ноутбуці


Стандартні програми

Можна також використовувати стандартні можливості операційної системи Windows , тобто заходимо в «Пуск» , далі «Панель управління» вибираємо «Сканери і камери» (вибираємо вбудовану камеру). У віконці, що з'явилося, необхідно натиснути клавішу «Зняти» , яка перебуває під видошукач камери. Утворену картинку потрібно зберегти, вказавши при цьому шлях.

Знімок, можливо, зробити і за допомогою стандартного редактора Paint. В даному редакторі слід вибрати пункт «Отримати від камери або зі сканера» . У цьому пункті займемося повноцінним редагуванням зображення.

Як фотографуватися на веб камеру на ноутбуці


Сторонні розробники програм

У наші дні існує великий вибір цікавих програмних забезпечень для того щоб виконати знімок веб камерою. Серед цього списку є і безкоштовні варіанти програм . Однією з них є «Live Webcam 1.1» . Але існує таке програмне забезпечення, робота з яким одне задоволення. Вона називається «Webcam Avatar» . Така програма дає здатність не тільки виконувати фотографії, але і робити анімаційні варіанти фотографій із звичайних знімків.

Після того, як ви встановите «Webcam Avatar» ваші подальші дії повинні бути такими:

- натискаємо на клавішу «Зробити кадри» (при потребі, можна виставити додаткові функції);

- вводимо найменування нової картинки;

- натискаємо на клавішу «Створити» і отримуємо через пару секунд обіцяну безкоштовну анімовану фотографію з вебки.