Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як налаштувати роутер d-link

Як налаштувати роутер d-link

Додано: 17.09.14
Як налаштувати роутер d-link

Не секрет, що на сьогоднішній день wi-fi роутери D-LINK користуються досить популярністю у споживачів. І це не смно - вони зручні, практичні і дозволяють створити якісну та функціональну домашню мережу. Однак перед тим як приступити до користування wi-fi роутером, потрібно здійснити його налаштування. Яким чином? Спробуємо розібратися.

Власне кажучи, здійснити налаштування wi-fi роутер D-LINK власними силами досить просто. Отже, приступимо.

Як налаштувати роутер d-link


Проведіть перевірку правильності підключення

У Windows 7 заходимо в меню, за допомогою якого здійснюється управління мережами і загальним доступом, знаходимо вкладку, що стосується підключення по локальній мережі» і заходимо в розділ протоколу інтернету версії 4 (TCP/IPv4).

У Windows XP заходимо в «мережеві підключення», підпункт, що стосується підключення до локальної мережі, і у властивостях підключення знаходимо «Протокол Інтернету (TCP/IP)» і, клік за допомогою правої кнопки миші, знаходимо «Властивості». Перевіряємо, щоб перемикачі знаходилися один в положенні отримання адреси DNS-сервера автоматично, а інший - в положенні отримання IP-адресу автоматично відповідно. Підтверджуємо параметри.

Заходимо в інтерфейс роутера

Відкриваємо будь-який з наявних браузерів, набираємо в адресному рядку IP-адресу, зазначений на коробці або інструкції, в більшості випадків це http://1921680.1/. При переході на зазначений адресу має вискочити вікно авторизації. В даному випадку в графі логін слід набрати «admin», а в графі «пароль» нічого не вводимо". Якщо пароль не підходить, натискаємо кнопку «RESET» на роутері і чекаємо скидання налаштувань.

Зв'язуємося з провайдером

Дізнайтеся у провайдера, який саме тип з'єднання слід створити і чи потрібно вносити які-небудь додаткові зміни в налаштування придбаного роутера.

При необхідності скажіть провайдера MAC-адреса підключається роутера, який знаходиться на коробці або ж в документах, що надаються пристроєм.

Вносимо отримані дані і настройки

Відкриваємо вкладку «Internet», в ній знаходимо необхідні позиції і вносимо всі отримані дані.

Як налаштувати роутер d-link


Налаштовуємо Wi-Fi

Заходимо у вкладку "Wireless Settings" і знаходимо позицію "Wireless Network Name". У знайденій позиції записуємо придумане назву вашої мережі, показуване пристроєм і видиме оточуючим.

У графі "Pre-Shared Key" вводимо пароль, необхідний для доступу до Wi-Fi мережі, і натискаємо «Save Settings»

Перевіряємо роботу

Заходимо в «Status» - «Device Info» і перевіряємо на наявність з'єднання. У тому випадку якщо воно з'явилося, то ми все зробили вірно, і налаштування вірні. Тепер перевірте завантаження будь-яких сайтів. Завантажилися?

Настройка завершена - можете сміливо користуватися Інтернетом.