Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як видалити Webalta з Opera

Як видалити Webalta з Opera

Додано: 17.09.14
Як видалити Webalta з Opera

Найперше, що слід зробити - це зайнятися видаленням з операційної системи програмного забезпечення під назвою «Toolbar Webalta» , яке також виконує шкідливі дії.

Видалити його можливо через установку і видалення програм на вашому комп'ютері), а також це можна виконати з допомогою «Your Uninstaller» , тобто, виявляємо в списку останні встановлені програмні забезпечення, нашу «улюблену» Webalta і видаляємо її в супер режимі.

Там під час видалення буде задаватися питання видалення пошукача, ставимо позначку. Після цього все в автоматичному режимі почне чиститися, приймаємо згоду з очищенням реєстру.

Як видалити Webalta з Opera


Ефективний спосіб видалення

Переходимо в «Пуск - Виконати» у діалоговому полі пишемо слово «regedit» . У включеному редакторі реєстру тиснемо «Правка - Знайти» . У віконці пошуку пишемо webalta і натискаємо «Знайти» .

Переглядаємо, звідки виходить ненависна програма. Два останні дії необхідно робити до тих пір, поки ви не видалите абсолютно всі записи програмного забезпечення. Як це робити? Прибравши виявлену запис, максимально швидко продовжуємо знаходити наступну, можна натискати кнопку «F3» . Часто змінам піддаються значення елементів «Start Page».

Почистивши при такій методиці реєстр від «жахливої» програми, можна спокійно починати запускати оперу, і виставляти домашню сторінку простим чином, зайшовши в «Інструменти - Налаштування» .

Як видалити Webalta з Opera


Що таке Webalta?

«Вебалта» являє собою пошукову систему,яка була заснована в 2005 році. Засновники компанії в повному серйозі вирішили потіснити «Яндекс» . Але, не смлячись на хороший старт, зайняти повноцінну частку ринку у них не вийшло, а починаючи з 2010 року, з соціальної мережі з'явилися мільйонні обурення і прохання допомоги видалення програмного забезпечення «Вебалта» , так як воно почало активно прописуватися в різні браузери без дозволу і бажання користувача.

Видалити подібну програму дуже важко, адже засновники зробили все можливе для цього. Така програма буде прописуватися абсолютно в будь-якому браузері, який би ви не встановили, так що можна і не намагатися встановлювати браузер - вам це не допоможе.

Якщо ви не зуміли знайти папку «Application Data» це означає, що папка добре захована. Для цього ми зайдемо в «Мій комп'ютер» , знаходимо там «Сервіс» потім «Властивості папки» . У самих властивості «Вид» .

Промативаем загальний список до його завершення, там ми побачимо пункт «показувати приховані папки та файли» . Ставимо галочку, і зберігаємо всі зміни.