Корисні поради
на всі випадки життя
» » Xbox 360 підключити до комп'ютера

Xbox 360 підключити до комп'ютера

Додано: 17.09.14
Xbox 360 підключити до комп'ютера

Xbox 360 - досить популярна ігрова приставка наших днів. Ігри, що випускаються для Xbox, перевершують всі очікування геймерів. Саме тому багато користувачів задаються питанням про те, чи можна підключити таку приставку до комп'ютера.

Інструкція з підключення

Для підключення Xbox 360 до комп'ютера потрібно вільна мережева карта. Якщо ваш комп'ютер не підключений до інтернету, найімовірніше, мережева карта в ньому виявиться порожньою. Якщо ж вона зайнята. Просто купіть нову. Вона обійдеться вам у 200 -300 руб. В комплекті будь-Xbox йде мережевий шнур, який необхідно застромити в слот мережевої карти.

Xbox 360 підключити до комп'ютера


Налаштування підключення

Після підключення шнура приставки до комп'ютера, потрібно налаштування деяких параметрів. Для цього увійдіть в папці "Мережні підключення" і виберіть мережеве підключення , що відповідає за мережеву карту в яку вставлена консоль Xbox. Після цього, бажано перейменувати дане підключення щоб уникнути плутанини.

Далі вам потрібно буде налаштувати параметри підключення Xbox. Для цього:
• Знову зайдіть в папці "Мережні підключення", натисніть на опцію "Властивості".
• Виберіть протокол TCP/IP , далі - властивості цього протоколу.
• Задайте параметри: Маска 255255255.0 і IP = 1921680.1.

Інші налаштування правити не потрібно. Тому закрийте всі вікна, щоб підключити приставку до комп'ютера.

Настройка ігрової консолі

Після того, як ви підключили приставку, необхідно буде налаштувати консоль. Для цього потрібно задати параметри маски і IP. При цьому IP відрізнятиметься від того, що ми вводили перш за останньою цифрою. Замість одиниці ведіть будь-яке число від 2 до 254 приміром, 1921680.46. Маска залишається колишньою.

Крім того досвідчені геймери зазвичай радять додатково прописати шлюз (IP самого комп'ютера). Після всіх перерахованих маніпуляцій консоль встановить з'єднання з комп'ютером.

Xbox 360 підключити до комп'ютера


Робота з медіа

Якщо ви плануєте періодично працювати з медіа-файлами, вам знадобляться програми, які співпрацюють з медіа-серверами. До таких програм відносяться: Nero 7 або Windows Media Player оновлених версій.

Можливі проблеми

Проблеми при підключенні Xbox 360 до комп'ютера звичайно виникають з-за Firewall , встановленого на вашому комп'ютері. Для усунення проблеми, дану програмку потрібно або вимкнути його, або змінити параметри доступу для зовнішніх мережних запитів, в залежності від того, куди підключена приставка.