Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як з qiwi перевести на qiwi

Як з qiwi перевести на qiwi

Додано: 17.09.14
Як з qiwi перевести на qiwi

Багато користувачів інноваційних технологій задаються питанням як швидко і правильно перевести кошти з одного qiwi на інший qiwi, адже все дуже просто. Ми навчимо вас миттєво переводити гроші на інший qiwi гаманець.

Щоб здійснити переказ, необхідний тільки номер мобільного телефону одержуваного обличчя.

В першу чергу заходимо на офіційну сторінку ( qiwi.ru ) компанії QIWI. Далі виробляємо вхід у власний ківі гаманець. Далі на сторінці сайту, виявимо розділ - переклад, клацаем на нього, при цьому комісія за виконаний вами переклад буде складати нуль відсотків, що дуже радує.

Як з qiwi перевести на qiwi


Процес відправлення

Далі виробляємо введення певної суми, яку ви б хотіли відправити одержувачу. Вводимо в рядку номер одержувача. Також на власний розсуд, ви можете в самому низу в рядку коментарі залишити свій відгук. Після виконання даних особливостей, натискаємо кнопку, перевести, грошові кошти. Потім вискочить віконце з підтвердженням даної функції, натискаємо підтвердити.

Після цього вигляне повідомлення про те, що ваш платіж прийнятий в процес обробки, а процес відстеження можна побачити за посиланням, яке буде вказуватися. А в цей час на телефон одержуваного обличчя повинно прийти повідомлення про надходження грошових коштів на його загальний рахунок ківі гаманця.

Як з qiwi перевести на qiwi


Особливості реєстрації

Заходимо на офіційний сайт компанії Ківі, натискаємо, клавішу зареєструватися, далі вводимо власний номер мобільного телефону і особливий код безпеки, і в кінцевому рахунку нажжем клавішу зареєструватися.

Після виконання такої операції на вашу мобільну технологію прийде повідомлення, в якому буде проводитися вказування пароля ківі гаманця.

Далі обов'язково ввійдіть у свій гаманець за даними які вам надіслав Ківі, для того щоб змінити початковий пароль. Після успішного входу переходимо в розділ налаштувань і ви побачите особливість зміни пароля.

Спочатку потрібно ввести пароль, який вам надіслала система ківі , а вже в наступному полі вводимо пароль, який буде логічним на ваш розсуд, потім у наступному полі повторимо його заново. І натискаємо, клавішу змінити, і ось тепер ваш пароль успішно змінено.

Загалом, кажучи, ківі гаманець є платіжною системою, яка дає можливість будь-якому користувачеві відтворити платежі за певні послуги або грошові перекази з мобільного технології, за умови, що вона має можливість працювати в стандарті GSM.