Корисні поради
на всі випадки життя

Як Djvu відкрити

Додано: 17.09.14
Як Djvu відкрити

У більшості користувачів технологій відбуваються проблеми при першому ознайомленні з файлами формату djvu. Всі проблеми полягають у незнанні як відкрити файл такого формату. Така ситуація небажана, адже djvu є одним з найпоширеніших форматів.

Особливо часто ми можемо зустріти такі файли в електронних бібліотеках. І у багатьох виникає питання, як відкрити djvu? Відповідь насправді проста, існують спеціальні програмні забезпечення, які дозволяють відкривати будь-які файли формату djvu.

Як Djvu відкрити


Програми для відкриття Djvu

WinDjView є однією з кращих програмних забезпечень для відкриття Djvu. Вона дуже швидка і комфортна у використанні, для читання ваших файлів. Дана програма презентує широкий вибір функцій, які дозволяють користувачам максимально комфортно працювати з документами. Офіційний сайт програми http://windjview.sourceforge.net/ru/

Якщо ви вперше зіткнулися з Djvu форматом, і поняття не маєте, як відкрити djvu, то WinDjView створено спеціально для вас. Завдяки такому програмного забезпечення ви підете від зайвої витрати часу і проблем з файлами.

Наступне програмне забезпечення, яке також має можливість працювати з Djvu - це DjVu Reader . Основні плюси цієї програми виділяються таким чином:
- можливість переглядати документ у двухстраничном режимі;
- здатність копіювати текст і картинки;
- комфортна навігація за допомогою клавіатури;
- настройка яскравості і контрастності зображення документа

Як Djvu відкрити


Навіщо потрібен Djvu

Djvu необхідний для збереження відсканованих файлів. Він був заснований для комфортного перегляду відсканованих книжкових видань, журналів, наукових доповідей та інших текстових файлів.

Використання такого формату необхідно в тих випадках, коли текст має величезну кількість складових, розпізнавання яких виконано у важкій формі. Такими складовими можуть бути різні формули, схеми, таблиці, зображення. Також такий формат регулярно застосовують для збереження текстових даних, які не призначені для впізнання.

Для великої кількості електронних бібліотек даний формат виступає в ролі основного формату для збереження оцифрованих книжкових видань. Тому ознайомлення і вміння працювати з програмами, які призначені для роботи з djvu на сьогоднішній день просто необхідно кожній сучасній людині.

Якщо у вас будуть відсутні загальні знання роботи з такими файлами, ви просто не в силах будете ознайомитися з відсканованими варіантами книжкових видань.