Корисні поради
на всі випадки життя

Як зробити qr-код

Додано: 17.09.14
Як зробити qr-код

За останній час qr коди відродилися з веселою смини в типову повсякденну потребу, яка оточує людину скрізь і щодня. Використання таких кодів являє собою зручний метод донести певну інформацію до споживчої боку, чи то адресат певної веб сторінки, контактні особливості або короткий опис продукту.

Зазвичай його зовнішній вигляд нагадує мозаїку з невеликих чорно - білих квадратів, але якщо ви прагнете заснувати його справжньою унікальністю, то рекомендуємо спробувати застосувати оновлений генератор qr-кодів, які мають назву qr hacker .

Як зробити qr-код


Онлайн сервіс qr

Даний сервіс виступає в якості генератора двомірних штрих кодів. Якщо виводити відмінні риси інших конкурентів, то даний сервіс надає в межах масштабних налаштування зовнішнього вигляду заснованого коду. Для цього тут є функціональний графічний редактор, який дозволяє заснувати з чорно-білого зображення якісне твір мистецтва.

Тут з лівого боку розташовані інструменти для того, щоб зробити введення інформації, яку користувач хоче відобразити у графічному форматі, причому він зможе зашифрувати звичайний текст, а також посилання або номер телефону.

Посередині представляється сфера редагування коду, а з правої сторони розташовується панель налаштування зовнішнього вигляду.

Як зробити qr-код


Особливості qr коду

Верхній повзунок дає можливість заснувати закруглені куточки параметрів, потім відбувається процес налаштування особливостей заднього фону, в яких будь-який користувач даної функції зуміє обрати в ролі бекграунду суцільну кольорову гаму або власне зображення.

Поміняти вигляд чорних інформативних клітинок можна в елементах розділу під назвою Foreground . Користувачам будуть запропоновані опції заливки однотонним кольором, процес накладання власного фото, і растрові розфарбовування в ручному режимі.

Особливу уважність слід приймати при підставі qr коду на особливості кольорової шкали, яка розташована внизу. Така шкала дозволить провести оцінку читабельність коду після виконаних користувачем трансформацій.

Не варто сильно захоплюватися цим процесом, і постійно переглядати, щоб читається шкала не зашкалювала максимальну складову, якщо користувач, звичайно ж, хоче, щоб його особливість коду зуміли прочитати всі модернізовані технології. Отриманий код користувач може зберегти у форматі PNG і PDF .