Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як поставити музику на дзвінок у iphone 4

Як поставити музику на дзвінок у iphone 4

Додано: 17.09.14
Як поставити музику на дзвінок у iphone 4

На сьогоднішній день актуальною функцією виступає мати оригінальну мелодію при дзвінку певного номера, будь то ваші родичі або друзі.

Для того щоб поставити мелодію, необхідно визначитися, яку пісню ви б хотіли поставити на свій айфон пристрій, щоб в майбутньому не думати про це. Тут є одна особливість, музична композиція може бути не більше тридцяти секунд, тому застосування програми для обрізки аудіо файлів тут не обійтися.

Вибираємо будь-яке програмне забезпечення, призначене для обрізки музичних доріжок. Це може бути mp3 Direct Cut . Інтерфейс виглядає досить просто і функціонально. Потім зберігаємо отриману композицію.

Процес виконання цієї функції такий: потрібно додати обрізаний шматок композиції.

Як поставити музику на дзвінок у iphone 4


Процес постачання файлу

Далі переходимо власне до процесу оснащення мелодією айфон 4. Слід додати обрізаний шматок в розділ бібліотеки айфон технології з допомогою Itunes. Користувачеві потрібно провести процес перенесення доріжки в бібліотеку, його відображення відбудеться у даному ресурсі лічені секунди.

Після успішного оснащення бібліотеки музичною композицією потрібно обрати дану мелодію вже в особливостях Айтюнс у своїй технології. Виробляємо конвертування - це досить важливий аспект в даній області. Після проявлення копії файлу, сміливо, переходимо до функції Show in Explorer . Обираємо власну композицію.

Далі змінюємо особливості дозволу файлу в необхідний формат m4r . Якщо користувач виконав операцію успішно, то він знайде на дисплеї свого пристрою слово Ring. Далі тягнемо композицію в розділ рінгтони.

Як поставити музику на дзвінок у iphone 4


Трохи рекомендацій

Якщо у користувача є бажання поставити відразу декілька композицій, при цьому необхідно після кожного заснованого файлу проводити повторний запуск Itunes .

Обов'язково потрібно знати, що всі композиції, на які ви поставили свій вибір засновувати в ролі рінгтона заборонено проводити переміщення, так як при подальших синхронизациях цей додаток буде виконувати звернення до вихідного матеріалу.

І якщо файл буде відображатися на певному місці, звідки він справив потрапляння в мобільний пристрій, програмне забезпечення не додасть його, а на айфоне буде знаходитися, лише його початкова назва.

Звертаючи увагу на подібні рекомендації, ви успішно без всяких проблем вирішите питання з постачанням на мобільний пристрій улюблені композиції.