Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як видалити Webalta з браузера

Як видалити Webalta з браузера

Додано: 17.09.14
Як видалити Webalta з браузера

Вебалта являє собою пошукову особливість, яка багатьом користувачам просто набридла. Та нав'ясливість, з якою дана особливість просувається, застосовуючи далеко не чесні методики, виявляє бажання відразу ж видалити програмне забезпечення.

Але видалити таку особливість буває досить важко. Прагнення видалити з домашньої сторінки пошуковик по Вебалта стандартними методиками не принесуть вам результативності.

При подальшому запуску браузера, вас знову зустріне ненависне програмне забезпечення . Крім цього у вигляді домашньої сторінки Вебалта описується миттєво на всіх браузерах, і навіть повна переустановка не зможе позбавити вас від Вебалти. Багато хто називає дану програму справжнім вірусним зараженням.

Як видалити Webalta з браузера


Видалення Опери та Інтернет Експлорер

Щоб успішно видалити жахливу програму Вебалта з Опери або Експлорера необхідно зайти в Пуск і натиснути кнопку Виконати. Далі робимо операцію у вигляді відкритого поля, в якому потрібно користувачеві ввести команду regedit . Далі відкриється редактор реєстру і використовуючи меню знаходимо пункти Редагування і Знайти.

Далі в розкрили віконці пошуку необхідно ввести Вебалта і натиснути клавішу Знайти.

Ті пункти, які знайшла пошукова система Вебалта - виробляємо видалення. Повторюємо таку операцію до того, поки пошукова система за реєстром нічого не виявить.

Прибравши сліди реєстру Вебалта, можна спокійно запустити свій браузер і встановити домашню сторінку звичайним чином.

Як видалити Webalta з браузера


Видалення Webalta з Мозілли

Для повного очищення браузера Mozilla Firefox, вимагається виконання наступної особливості:

- відшукуємо файл user . js , який знаходиться в директорії. Після його знаходження відкриваємо його і видаляємо запис у вигляді webalta.ru у двох рядках, і вписуємо туди адресат власної домашньої сторінки.

На всяк випадок рекомендується перевірити файл prefs.js , який можна знайти в цій папці. Десь в області п'ятдесят п'ятої ви знайдете запис user pref замість елемента chrome://speeddial/content , завдяки якій відбувається призначення домашньої сторінки розширення формату speeddial.

Далі відкриваємо по такій послідовності Інструменти, потім Параметри та Основні і, замінюючи домашню сторінку жахливої програми Вебалта, ставимо свою сторінку. Ось і всі ви знищили Вебалту назавжди зі своєї операційної системи.

Як ви вже зрозуміли, процес видалення досить важкий і тривалий.