Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити wifi точку доступу на ноутбуці

Як зробити wifi точку доступу на ноутбуці

Додано: 17.09.14
Як зробити wifi точку доступу на ноутбуці

Відродити власний ноутбук за допомогою wi fi перетворювача в точку доступу для інших бездротових систем досить нескладно. Про такий прекрасною методикою знають не так багато персон навіть серед поціновувачів інноваційних технологій.

Якщо взяти приклад операційну систему Windows 7 дана методика є однією з великого розмаїття нововведень, яка чомусь ігнорується довгий період часу. Хоча, інформації з даної тематики в мережі інтернет, достатньо.

Грубо кажучи, специфіка системи wi fi представлена у вигляді роботи мережі в двох основних режимах - точка - точка, коли особливості всіх клієнтів виробляють під'єднання один до одного, і в процесі режиму точки доступу - в цьому варіанті відбувається обмін даних між двома хостами, які йдуть через третю сторону.

Працездатність однієї фізичної адаптера відразу в двох таких режимах з теоретичної точки зору неможлива.

Як зробити wifi точку доступу на ноутбуці


Особливості технологій

У практичній частині в Майкрософті вирішили звернути свою увагу на сучасні технологічні особливості віртуалізації і заснували прошарок, що абстрагує бездротової адаптер.

Фактично користувач може мати в системі кілька модульних елементів Wi Fi, кожен з яких буде мати інсмідуальні настройки, які насправді застосовують ресурси лише єдиного фізичного пристрою. Таку підсистему прийнято називати Virtual Wi Fi .

Така ж особливість є і у команди Intel. Найважливіше - це облаштувати повну працездатність адаптера в системі програмної точки доступу SoftAP.

Як зробити wifi точку доступу на ноутбуці


Навіщо потрібен SoftAP

В першу чергу щоб швидко організувати бездротову локальну мережу, завдяки якій стане можливим приєднати інший комп'ютер. Стане можливим роздача інтернет мережі з головної машини всередину вашої невеликої мережі.

При такій методиці легко заснувати ретранслятор, оснастивши ноутбук на території прийому головною бездротової мережі і запросивши ідентичні параметри, як у батьківській особливості доступу. Тим самим користувач розширить діапазон діянь мережі, і всі клієнти при потребі будуть в автоматичному режимі підключатися до ретранслятора або відключатися.

Ще одна можливість полягає в легкому закладі трафіку бездротових клієнтів на кожен доступний мережевий інтерфейс. Існують і інші методики застосування програмної точки доступу.

Щоб реалізувати SoftAP потрібно Wi Fi перетворювач, драйвери якого повинні підтримувати працездатність даного режиму.