Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як налаштувати роутер Asus rt-n10

Як налаштувати роутер Asus rt-n10

Додано: 17.09.14
Як налаштувати роутер Asus rt-n10

В першу чергу необхідно уточнити для себе елементи вашого драйвера - постачальника інтернет особливостей, які потрібно буде ввести на сторінці конфігурування вашого роутера:

- У зв'язку, з яким протоколом ваш оператор виробляє вам інтернет мережу

- В автоматичному або ручному режимі вашого персонального пристрою надається айпі адреса і DNS

- Надано доступ з допомогою логіна і пароля

- Чи є прив'язка вашої мережевої карти комп'ютерного забезпечення за особливостями фізичної адреси.

При обліку всіх таких елементів і ознайомлення з параметрами, можливо швидко і легко провести налаштування роутера.

Як налаштувати роутер Asus rt-n10


Далі в елементі властивостей підключення по локальній особливості мережі, у властивостях Протоколу мережі Інтернет 4 серії, якщо ви виявили цифри, їх необхідно переписати в блокнот, після чого провести установку автоматичної настройки айпі адреси, включаючи маску і шлюз, а також DNS від провайдера.

Далі ознайомимося з фізичною адресою, який також окремо записуємо.

Початковий етап налаштування роутера

Включаємо роутер, кабель від оператора обладнаємо в роз'єм, виробляємо з'єднання кабелем і персональним пристроєм. Далі на роутері повинні загорітися діоди харчування і активний перший порт, а також wi fi хоча бувають випадки, що останній в особливостях налаштувань роутера вимкнений.

Перед процесом налаштування рекомендовано виконати повним чином скидання роутера на десять секунд, і затиснути клавішу, яка знаходиться ззаду технології.

Як налаштувати роутер Asus rt-n10


Налаштовуємо маршрутизатор

Виробляємо запуск на персональному комп'ютері оглядач мережі інтернет. В адресному рядку пишемо айпі адресу роутера, який зазвичай зазначений на дні роутера.

Для того, щоб увійти в конфігуратор роутера застосовується ім'я користувача. Якщо процес авто налаштування не вийшов, переходимо в розділ Wan, де з усього списку обираємо Протокол свого оператора .

Айпі адреси і DNS залежно від особливостей провайдера даються в автоматичному режимі або їх необхідно прописати в ручному режимі, також тут заповнимо поля ім'я користувача та пароль, якщо є прив'язка, її також не записуємо.

Після використання і перезавантаження роутера заходимо в розділ налаштувати бездротову мережу.

Якщо ви бажаєте, то можливо змінити стандартне ім'я роутера. Вибираємо шифрування для захисту домашньої мережі від підключення улюблених сусідів.

Програмне забезпечення під назвою WPA Personal TKIP є надійним шифруванням, яке в максимальному порядку забезпечити безпекою.