Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вироби з овочів в школу

Вироби з овочів в школу

Додано: 17.09.14
Вироби з овочів в школу
Зазвичай в кожній школі восени влаштовують осінній бал, під час якого проводять виставку дитячих виробів - на ній завжди панують вироби з овочів у школу. Всі ми знаємо, що осінь - це пора, коли дозріває дуже багато овочів, тому матеріалу для рукотворних шедеврів у школярів дуже багато, чого тільки не побачиш на виставкових столах - тут і вироби з картоплі, і творіння з кабачків і гарбуза, моркви і буряків.

З патисонів можна зробити симпатичну саморобку з овочів у школу. Вам знадобиться два білих патиссончика, які мають округлу форму. Їх потрібно поставити один на інший і зафіксувати за допомогою дроту. Очі можна зробити з ягід або ж втиснути в кірку верхнього плода два камінчика. Тепер залишилося наклеїти зверху та в районі «шиї» насіння-вертолетік клена, а також пов'язати «шию» червоною стрічкою - у вас вийде дуже симпатичне лякало, зробити яке з легкістю зможе і першокласник.

Вироби з овочів в школу


При виготовленні поробок з овочів досить часто можна використовувати природні особливості плодів, адже ми всі знаємо, які сюрпризи може підносити, наприклад, картоплю, він може бути не тільки округлої форми. Нехай дитина уважно всмотрится в такий «неправильний» бульба - напевно, він побачить у ньому свинку, а то й крокодила. Качани цвітної капусти виглядають дуже ажурно і при цьому надзвичайно схоже на овече руно - так чому б не зробити з суцвіть овечок, використовуючи шматочки баклажанів для того, щоб зробити їм голови?

Вироби з овочів в школу


Дуже красиво на ярмарку будуть виглядати такі вироби з овочів в школу як вази з гарбуза. Спершу трохи підсушіть помаранчеву красуню в духовій шафі, потім зріжте верхівку і вибрати ложкою все насіння і більшу частину м'якоті. Ну а тепер можна приступати до прикраси вазочки, причому прикрашати дитина може все, що забажає - це можуть бути і суцвіття осінніх хризантем, і кетяги горобини, насіння клена, можна використовувати також і не природні матеріали, наприклад, бісер. Дуже красиво така вазочка буде виглядати як з квітами, так і без них.