Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як почати грати в Dota 2

Як почати грати в Dota 2

Додано: 17.09.14
Як почати грати в Dota 2

На сьогоднішній день гра Доту 2 в стадії бета тестування. Для того щоб почати гру, необхідно придбати invite в офіційному магазині. Вартість inbite становить чотириста дев'яносто дев'ять рублів. Незабаром Доту 2 стане безкоштовною, тому ви платите, щоб не бути в списку очікують виходу Доту 2. На даний момент гравців в доту два перевищує ста п'ятдесяти тисяч.

Запуск і активація Доту 2

Для початку вам необхідний ігровий клієнт стім (Steam). Відомий розробник ігор Vavle створив цей сервіс цифрової дистрибуції. Steam відповідає відразу ж за кілька функцій: завантаження в інтернеті, служба активації, новини для ігор цієї компанії і всіх її сторонніх розробників за угодою і автоматичні оновлення. Природно, наступний пункт - реєстрація акаунту, в якому у вас будуть знаходитися всі куплені ігри в офіційному магазині.

Як почати грати в Dota 2


Інструкція для початку гри

- завантажити Stream з офіційного сайту
- встановити цей севрис
- зареєструвати аккаунт, якщо його немає
- запустити стім і увійти до свого облікового запису
- мова Stream і в Dota 2 буде однаковий. Рекомендуємо відразу ж змінити версію англійською мовою, якщо встановлена саме вона. У верхньому меню програми потрібно клікнути на пункт Settings-Interface , далі вибрати слово English і натиснути на Російську . На завершення потрібно перезапустити Steam.

Як почати грати в Dota 2


Для гри в Доту 2 все готово.

Якщо ви вперше відкриваєте Доту 2 то побачите табличку, в якій слід вибрати ваш статус в Доту:

Новачок - ви практично не знайомі з грою, і маєте слабке уявлення, як в неї грати. В іграх, учасником, яких ви станете, будуть представлені лише герої, підходящі для початкового рівня. Всі рівні будуть збалансовані автоматично.

Грав ви вже знайомі з грою Доту і приблизно знаєте, як в неї грати. Знання про Доту 2 поверхневі, проте вже здатні розпочати бій.

Досвідчений - ви постійно граєте в Доту і ви не потребуєте в поясненнях. Якщо виберете цей статус, тоді ви зможете вести гру з мінімальними обмеженнями вибирати будь-яких героїв.

Для початку гри з людьми, слід вибрати регіон підбору ігри, натиснувши лівою кнопкою миші.

Далі необхідно натиснути на пункт «знайти гру». Доту 2 автоматично знайде людей, які грають на такому ж рівні, що і ви. Як тільки ваша гра буде створена, вам залишається тільки підтвердити свою готовність вступити в неї. Не забувайте про те, що якщо будете залишати більшу частину гри, тоді ваш пріоритет знизиться. Бажаємо удачі.