Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як чистити гранат відео

Як чистити гранат відео

Додано: 17.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як чистити гранат відео

Купуємо в будь-якому магазині соковитий і свіжий гранат. Приходимо додому, і ретельно помиємо гранат. На цьому кроці рекомендується надіти фартух, щоб не забруднити одяг від можливих бризок соку. Далі зрізаємо за допомогою ножа верхівку з хвостом так, щоб на зрізі утворилися білі прожилки. Виконуємо маленькі надрізи уздовж плоду. Найкраще уздовж даних прожилок.

Потім виробляємо переворот граната зрізом вниз. Беремо ложку (їдальню) і виконуємо легкі постукування по шкірці плоду. Постукування повинні бути рівномірні і помірні по всій поверхні. Таким чином, гранатові зернята почнуть випадати прямо у вашу тарілку. Не хвилюйтеся, зернятка анітрохи не ушкодяться.

Також можна гранат розташувати в маленький целофановий пакет, перед тим як почати стукати по ній столовою ложкою. Це також забезпечить максимальну охайність виконання такої процедури.Все, зернятка готові до вживання!

Як чистити гранат відео


Походження плода гранат

Гранат є родом чагарників і невеликих дерев сімейства під назвою Дербенниковие . Російськомовне назва гранат утворилося від латинського слова «гранатус» , що в перекладі на російську означає «зернистий» . Історія освіти даного плоду досить захоплююча. В Стародавньому Римі у даного плоду були присутні дві назви латинською мовою - «malum granatum» і «malum punicum» . Перша назва означало «зернисте яблуко» , а друге «пунічне яблуко» . Римляни називали фінікійців «пунийцами» , які переселилися з Малої Азії в Північну Африку.

У ботанічному описі гранат є листопадним, плодовим чагарником, яке досягає у висоту до п'яти - шести метрів. Тоненькі гілки і досить колючі. Листя деревця глянцеві, квіточки (воронкоподібні) з оранжево - червоним відтінком.

Як чистити гранат відео


Користь від граната

Плоди граната насичені танінами, цукрами, вітамінами С. Багаті вмістом клітковини і мінеральними речовинами, мікроелементами, а саме: кальцієм, магнієм, калієм, марганець і натрієм.

Гранат дає близько шістдесяти відсотків соку з гарним показником вмісту антоціанів. В їх соку міститься достатній відсоток цукру (у вигляді глюкози і фруктози). Є до десяти відсотків яблучної, лимонної, щавлевої та інших кислот (органічних), азотисті речовини і фітонциди, а також хлористі, сірчанокислі та інші солі.

У околоплоднике, корінцях і корі великий вміст речовин (дубильних) до тридцяти двох відсотків. Гранатовий сік рекомендований до вживання людям, що страждають недокрів'ям.