Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як варити рис для суші в домашніх умовах

Як варити рис для суші в домашніх умовах

Додано: 17.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як варити рис для суші в домашніх умовах

Існує безліч способів поварки рису для суші. Про деяких з них і піде мова в статті нижче.

Спосіб №1

Перед тим, як варити рис для суші та ролів потрібно промити проточною наропом холодною водою, після чого залити і залишити в прохолодному місці на 1 годину. Потім рис потрібно перекласти в каструлю і заливши водою, додати водорість конбу, яку потрібно вийняти до закипання води.

Коли вода почне кипіти каструлю потрібно закрити кришкою , потримати в такому стані близько трьох-чотирьох хвилин, після чого зменшити вогонь і проварювати рис до того часу, поки він не вбере абсолютно всю воду.

Після цього приготований рис потрібно зняти з плити і залишити пропариваться ще протягом 15-ти хвилин. Приготування рису для суші завершується тим, що його змішують з сумішшю з спеціального рисового оцту, солі і цукру. Все це перемішують і дають охолонути.

Як варити рис для суші в домашніх умовах


Спосіб №2

Перед варінням рис потрібно промити під холодною водою. Потім залити його в пропорції на 200-ти грам рису - 300-ми мл холодної води, проварити близько 2-х хвилин, потім залишити на десять хвилин, щоб він пропарити і набух.

Зняти кришку з каструлі і залишити ще на 15-ть хвилин , додати 1-ну чайну ложечку солі, цукру і 2 столові ложки рисового оцту, все це ретельно перемішати.

Спосіб №3

Рис ретельно промити, перетерти руками і потім залити холодною водою і залишити настоятися на годину. Потім рис для суші та ролів треба засипати в каструлю і додати холодної води на одну п'яту частину більше обсягу самого рису. На середній температурі довести воду до закипання, потім при маленькій температурі варити ще близько десяти хвилин. Вимкнувши плиту залишити рис ще на 10-ть хвилин набухати.

Під час варіння рису для ролів ні в якому разі не знімайте кришку каструлі. Після того як рис набубнявіє, його слід полити сумішшю з 8-мі стіл. ложок рисового оцту, однією столова ложки солі і 4-х столових ложок цукру. Все це перемішати і залишити остигати.

Як варити рис для суші в домашніх умовах


Спосіб №4

Промити сирий рис водою кілька разів, залити його і відставити на 30 хвилин, щоб він трохи набрякли. Після цього рис для суші потрібно поставити на плиту, і коли вода почне кипіти, вогонь потрібно зменшити і варити ще близько десяти хвилин. Потім зняти з плити і залишити ще на 20-ть хвилин.

Для приготування соусу для рису, нам буде потрібно: рисовий оцет, трохи солі і цукру. Змішавши всі ці інгредієнти, отриману масу потрібно розігрівати, поки вона не стане однорідною. Потім залити соус в рис і злегка перемішати. Потім остудити до кімнатної температури і готувати роли.