Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити омлет

Як зробити омлет

Додано: 17.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як зробити омлет

Одного приготованого омлету буде достатньо на одну персону, і оскільки процес його приготування досить швидкий, не варто робити один величезний на дві порції. Так що все залежить від того, наскільки ви зголодніли, потрібно взяти два або три яйця на одну порцію.

Дуже важливий факт, що чим свіже яйця ви придбали, чим смачніше і якісніше вийде продукт. Далі слід розбити яйця акуратним чином в миску і наспать трохи солі і чорного меленого перцю. Збиваємо білки і жовтки за допомогою вилки .

Основним правилом у процесі збивання білків і жовтків - це не довести до сильного збивання продукту і не рекомендується виконувати таку особливість з допомогою міксера або віночка. На даному кроці можна покласти невелику кількість порізаної цибулі або сорок грам тертого сиру. Далі акуратно змішуємо їх з яйцями.

Як зробити омлет


Особливості інструменту

Розмірність вашої сковороди грає дуже важливу роль у приготуванні. На маленькому інструменті омлет вийде товстого шару і не буде згинатися, а на сильно величезному буде ефект розтікання яєць в якості тонкого млинця, він висохне і буде гумового якості.

Для омлету, який містить два або три яйця сковорідка повинна мати розмірність діаметра п'ятнадцять сантиметрів. Рекомендовано застосовувати комбінацію рослинного і вершкового масла, по половині чайної ложки кожного. Оснастивши сковорідку на вогонь і сильно провести нагрівання, покласти олії і як тільки воно розтане, нахиляємо сковороду, щоб все дно мало покриття олії.

Як зробити омлет


Завершальний етап

Виробляємо збільшення вогню до максимальної особливості температури і вливаємо яйця, і при цьому нахиляємо сковорідку, для того, щоб добитися рівномірного розподілу по днищу. Залишаємо на вогні, при цьому не рухаємо нашу сковорідку.

Через невеликий проміжок часу по краю омлету утворюються бульбашки. Нахиляємо сковороду на сорок п'ять градусів, і за допомогою столової ложки, підтягуємо край омлету до центровому положення.

Вільний простір займе рідко образної яйце. Далі нахиляємо сковороду в іншу сторону і повторюємо дану дію, скільки необхідного. Робимо нахили в різні сторони при цьому не забуваємо підтягувати краю, для того, щоб елементи рідкого витікали яйця на інструмент. Такий процес зазвичай займає тридцять секунд.

Зовсім скоро рідини там не залишиться. Це означає, що саме час згортати нашу страву. Заново нахиляємо сковороду і складаємо омлет вже на нашій тарілочці.