Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як варити креветки очищені

Як варити креветки очищені

Додано: 17.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як варити креветки очищені

У першу чергу потрібно вибрати якісний продукт. Для цього уважно посміться на їх зовнішній вигляд. Необхідно запам'ятати, що якщо креветки представлені у вигляді замерзлого грудки, значить, вони піддавалися розморожування і знову заморожування.

Купівля подібних креветок - марна трата коштів, а процес їх варіння - марна трата обличчястого часу. Вони будуть несмачними, і ніякого задоволення від застосування даного страви ви не придбаєте.

Креветки високої якості ніколи не будуть липкими. Кожна креветка може мешкати в невеликій ємності льоду. Чим тонше виглядає лід, тим краще для вас. Чим більше льоду, тим менше креветок ви отримаєте.

Далі слід також звернути увагу на кольоровість продукту. Не потрібно купувати продукцію коричневого, жовтого або білого відтінку. Наявність жовтого або коричневого кольору креветок б'є на сполох про те, що продукт лежить досить тривалий час.

Білий колір означає, що продукт був переморожен. Распрямленние креветки померли ще до процесу заморожування. Ні один з таких варіантів продукту не задовольнить смакові якості покупця.

Як варити креветки очищені


Рецепт приготування креветок

Для початку варто взяти каструлю, яка за своєю розмірності вмістить в три рази більше води, ніж вагова особливість продукту. Налийте трохи більше половини каструльки води і доводимо воду до кипіння .

Додаємо курячий бульйонний кубик, і щоб не пересолити, ретельно розмішуємо утворився бульйон і тільки після цього процесу додамо сіль. Солі потрібно в такій кількості, при якому наш бульйон був трохи пересоленим.

У приготовлений бульйон додаємо кріп, включаючи перець горошком, а також лавровий лист. Креветки обожнюють такі добавки. Для ніжного ефекту додаємо сік лимона, але це не обов'язковий пункт .

Після виконання таких правил, очікуємо знову процес кипіння води. Далі акуратним чином кидаємо у воду наш продукт.

Як варити креветки очищені


Рекомендації при готуванні креветок

Закриваємо каструлю кришкою і чекаємо процес закипання. Як тільки виявите, що кипить бульйон, а креветки вкрилися помаранчевої пінкою, відразу вимикайте каструлю. Після зняття каструлі, рекомендовано, не виймати відразу ж креветки. Необхідно дати їм постояти в бульйоні близько п'яти хвилин.

З процесом варіння креветок більшість знайоме, і кожна людина має власний метод приготування такого продукту. Якщо ваші друзі або родина оцінили по достоїнству приготовані вами креветки, то вам вже точно можна довірити процес готування, при цьому не переживати.