Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як посмажити рибу

Як посмажити рибу

Додано: 17.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як посмажити рибу

Процес смаження великої кількості риб з допомогою сковорідки цілком може займати близько п'ятнадцяти хвилин. Але при цьому товщина обжариваемого шматочка не повинна перевищувати три сантиметри.

Рибу смажать з допомогою панировочного покриття, тому що іншим чином вона може зробити злипання до сковороді. У ролі панірування може бути присутнім борошно з сіллю або перцем, льєзон, а також панірувальні сухарі .

Найнадійнішим варіантом панірування є борошно, далі льєзон, але вам цілком вистачить використання борошна.

Потреба панірування філе мінімізується, якщо у вас риба з особливістю щільної м'якоті і сковорода з сталевого матеріалу з чудово відшліфованих гладеньким днищем.

Якщо у рибного продукту знаходиться міцна шкірочка, і її не зняти, то без процесу панірування також можна обійтися. Під час смаження без панірування, рекомендовано, не виробляти економію на олії.

Існує також альтернативна народний засіб проти прилипання риби на сковорідці, процес якої ґрунтується на тому, що необхідно посолити нагріте масло перед тим, як класти в неї продукт. А з найменшою кількістю жиру, можливо, посмажити рибу без застосування панірування за допомогою технології гриля.

Як посмажити рибу


Особливості готування риби

Шар масла на простий сковороді для процесу смаження риби повинен виступати помітно, і воно повинно виробляти кипіння під час потрапляння в нього будь-якої продукції.

Перед процесом смаження виробляють чищення й патрання продукту, іноді виконують звільнення від шкіри і кісток. Шматки або цілу рибу, макають в панірувальний розчин і кидають у киплячу олію.

Існує ще більш легкий варіант - не виробляти макану в розчин борошна кожного шматка, а просто засипати продукт, яка викладена на тарілку, сіллю і борошном і ретельно перемішати руками.

Як посмажити рибу


Процес смаження продукту

Обсмажування роблять спочатку з одного боку скибочки або всієї риби, а далі виконуємо ідентичні дії з іншого боку. Якщо ви готуєте рибу в шкірі, то її можна і не крутити, а просто зменшити вогонь і накрити сковорідку за допомогою кришки.

Для прискорення смаження філе великої риби, слід нарізати на невеликі шматки і вмочити кожен в паніровку, і тільки потім ставити на ваш пристрій.

Щоб дізнатися, приготувалася ваше страву дуже легко, про це скаже ефект непрозорості м'якоті і невелике відділення її від кістки. Якщо ви не любите довго возитися з жаркою риби, то поставте сковорідку на десять - п'ятнадцять хвилин у розігріту при цьому духовку.