Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як їсти паличками правильно

Як їсти паличками правильно

Додано: 17.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як їсти паличками правильно

Коли ви потрапляєте в японський ресторан і стикаєтеся з національними стравами, то постає гостре питання - як їсти суші за допомогою паличок. Насправді будинку суші їдять паличками з таким же успіхом, як і в ресторані. І робиться це насамперед не із-за того, що встановлено традицією, а просто тому, що це є зручним.

В ресторані чи вдома палички потрібно підбирати ті, які найбільш вам підходять. Це все одно, що підбирати для себе одяг у відповідності зі своїми розмірами. Так і з паличками, які підбираються за розміром і формою в інсмідуальному порядку.

У давнину палички володіли меншими розмірами, так як і самі люди були менше. На сьогоднішній день палички, призначені для суші володіють великим розміром, ніж в минулі часи.

Так, яким чином підібрати палички? Довжина паличок, як правило, повинна бути в півтора рази більше, ніж хиотата - довжина уявної гіпотенузи, яка виходить при складанні під прямим кутом великого і вказівного пальця. Та ж сама величина використовується, коли потрібно визначити, в якому місці потрібно брати палички рукою. Для цього відстань хиотата відраховується від більш тонких кінців.

Щоб навчитися правильно користуватися паличками для початку слід розслабити кисть руки. Вказівний і середній пальці нехай трохи виявляться витягнутими вперед.

Як їсти паличками правильно


Для початку беремо одну паличку і поміщаємо її між великим і вказівним пальцями правої руки. Паличку тримають за допомогою великого і безіменного пальців так, щоб середній, великий і вказівний пальці утворювали при цьому кільце.

Як їсти паличками правильно


Другу паличку поміщаємо паралельно першій паличці, на відстані півтора сентиментів. Коли середній палець розпрямляється палички розсуваються.
Згинаючи вказівний палець, палички зводяться і захоплюють своїми кінчиками шматочки їжі. У тому числі за допомогою паличок можна ділити шматочки їжі на більш дрібні, щоб зручніше було їх помістити в рот.

Як їсти паличками правильно


Варто знати, що в японській кухні ніколи компоненти не нарізають великими шматочками, тому в ножі відпадає необхідність. Їсти суші за допомогою паличок набагато зручніше, ніж за допомогою виделки. Враховуючи, що в більшості японських страв міститься рис. Щоб як слід навчитися користуватися паличками, необхідно хоча б пару раз поїсти з їх допомогою, і тоді це мистецтво ви обов'язково освоїте.