Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як варити розсипчасту гречку

Як варити розсипчасту гречку

Додано: 17.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як варити розсипчасту гречку

Як відомо, гречка являє собою крупу корисну і смачну. Гречка - цінна і поживна крупа, в той же час вкрай багата необхідними для нормальної життєдіяльності організму речовинами. Як зварити апетитну і розсипчасту гречану крупу, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Як правильно вибрати крупу?

Отже, вибір крупи і буде першим кроком на шляху до успіху. У різних магазинах на ваш вибір пропонується різноманіття і кількість різного роду круп, в тому числі і гречки. Тим не менш, необхідно придбавати ту гречку, колір якої є найбільш світлим. Фахівці вважають, що крупи такого роду найбільш корисні для організму. Крупи ж більш темних відтінків були сильно пережарени, втративши всі свої потрібні властивості для здоров'я організму. Тим не менше, якщо ви хочете, щоб ваша каша була темного відтінку, придбайте крупи світлі, а потім просто обсмажте гречку на невеликому вогні.

Як варити розсипчасту гречку


Процес приготування гречки

Звичайний рецепт гречки полягає в наступному. Вам необхідно взяти гречану крупу, приготувати воду і сіль. Сіль додається за смаком, співвідношення води і крупи повинно складатися як один до двох. Підсолену воду необхідно довести до кипіння. Гречку попередньо ретельно помийте і переберіть, щоб уникнути попадання в кашу різного роду сміття. Як тільки вода почне кипіти, гречку додаємо в посуд.

Після закипання крупи, її рекомендується накрити кришкою. Приготування повинно тривати ще рівно п'ятнадцять хвилин, піднімати кришку заборонено. Саме в цьому випадку ви отримаєте розсипчасту гречку, адже при її варінні буде використано досить велика кількість пари. Що стосується ваших обличчястих смакових переваг, ви можете додати в гречку при варінні як різноманітні приправи і кубики, так і зелень. Подавати гречку можна з вершковим маслом, додавши в неї маленький шматочок.

Як варити розсипчасту гречку


Незвичайний факт про гречку

Мало хто знає спосіб, яким можна в один момент перекреслити і вбити всі корисні властивості гречки. Зробити це дуже просто: потрібно всього лише додати в блюдо, до складу якого входить цукор гречка. Таким чином, краще не перестаратися в додаванні цукру в гречані страви. Якщо ж ваша мета - солодка гречка, то краще надайте її солодкість допомогою додавання в неї меду. Так ви отримаєте не тільки смачний і солодкий продукт, але і всі корисні вітаміни та мікроелементи, якими так багата гречана крупа.

Гречка - продукт воістину багатофункціональний, з неї готується воістину колосальну кількість страв зовсім різних: каші, супи, оладки. Гречану крупу корисно використовувати як гарнір до різних страв. У вже готову кашу можна додати обсмажену цибулю і моркву. Гречка допомагає досить швидкому насиченню організму.