Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити шоколад в домашніх умовах

Як зробити шоколад в домашніх умовах

Додано: 17.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як зробити шоколад в домашніх умовах

Для того що б приготувати гарячий шоколад, потрібні елементарні, цілком доступні інгредієнти, форми для росливу та охолодження, і морозильник. Рецептів домашнього шоколаду в мережі дуже багато, від простих до самих вишуканих, однак відмінності в них незначні. У даній статті ми розглянемо простий, базовий рецепт приготування чорного шоколаду.

Пропонуємо Вам найпростіший рецепт. Рецепт "Класичний" .

Що нам знадобиться:
- Вершкове масло;
- Какао-порошок;
- Цукор;
- Молоко (для молочного шоколаду)

Отже, приступимо. Для початку беремо вершкове масло, ріжемо його на маленькі шматочки і покладемо в каструльку. Ставимо на повільний вогонь.

Після закипання додаємо цукор, какао за смаком. Тут важливо какао сипати повільно, ретельно помішуючи, до густої консистенції, що б вийшло, як сметана. Продовжуємо заважати до тих пір, поки не буде важко заважати ложкою .

Після цього продовжуємо ще тримати на вогні дві-три хвилини. Вимикаємо газ, чекаємо, поки охолоне, росливаємо по формах і відправляємо все це в морозилку на охолодження.

І не забуваємо найголовніше правило - чим більше ми насипаємо какао, тим сильніше і твердіше вийде наш шоколад!

Як зробити шоколад в домашніх умовах


Приготування молочного шоколаду.

Для приготування молочного шоколаду, повторимо все ті ж процедури, тільки спочатку, після того як розтопіть масло на водяній лазні, додавайте молоко, але не доводячи до кипіння! Ось так! Виявляється, все просто! А найголовніше - смачно і недорого !

Начинки до нашого шоколаду.

В якості начинок ми можемо тут фантазувати довго. Кому що подобається! Наприклад, горіхи (волоський горіх, мигдаль, кешью, фундук, цілісний лісовий горіх, арахіс тощо). Також, можемо додати сухофрукти, родзинки, чорнослив, курагу і так далі. Ви можете додавати по ходу приготування різні ароматизатори, смакові добавки, наприклад, ваніль, кава або мед.

Тільки не варто забувати, що замішувати їх потрібно одразу в гарячий шоколад і тільки потім росливати по формах. А для того, щоб начинка була всередині, потрібно додавати її шарами, тоді плитка шоколаду вийде всебічно смачною.

Як зробити шоколад в домашніх умовах


У чому охолоджувати?

Для форми підійде будь-деко (бажано з низькими бортиками), форми для кексів, форми для льоду, можна ще відразу росливати в вафельні кошики, або у будь-які форми, наприклад, для сувенірів.

Ось і всі секрети приготування класичного чорного шоколаду в домашніх умовах.

Приємного апетиту!