Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як заощадити електроенергію

Як заощадити електроенергію

Додано: 18.09.14
Рубрика: Дім і затишок
Як заощадити електроенергію

Враховуючи величезну кількість електричних приладів, які наповнюють наш будинок, витрата електроенергії стрімко зростає. Так само збільшується кількість хороших порад про те, як заощадити электричесвто без шкоди комфорту.

До речі, один з дієвих методів економити електроенергію був застосований в «хрущовках». Ви напевно бачили невеликі засклені віконця в санвузол з кухні. Одного разу батьки відкрили мені таємницю: віконце зроблено для того, щоб рідше включати освітлення у ванній кімнаті! Вдень сонячного освітлення цілком достатньо, а ввечері, коли світло в кухні включений, то і у ванній можна обійтися без нього. Ось такий трохи смний, але досить дієвий метод.

Я не буду навчати Вас, як правильно прорубати вікно, а поділюся досить простими і цілком таки застосовними на практиці радами для заощадження електроенергії.

Як заощадити електроенергію


Холодильник.
Вам потрібно правильно встановити свій холодильник: розташувати подалі від опалювальних і нагрівальних приладів і залишити між його задньою стінкою і стіною зазор в 10 см . Так само небажано, щоб на холодильник потрапляли сонячні промені. Встановіть потрібну Вам ступінь охолодження і ні в якому разі не ставте гарячий посуд з їжею в холодильник.

Праска.
Якщо ви вирішили погладити, то не відволікайте увагу на якісь дрібниці. Трохи посмилися улюблену передачу по телевізору, трохи поговорили по телефону, а в цей час праска активно витрачає кіловати електроенергії. Найкраще прасувати білизну і одяг на тиждень , а не робити цього кожен день, так що Вам не потрібно буде витрачати електроенергію на нагрівання праски.

Як заощадити електроенергію


Чайник.
Кип'ятіть рівно ту кількість води, скільки потрібно. Позбавляйтеся від накипу всередині чайника, вона збільшує час закипання і відповідно витрата електрики. А власники плит з газом зовсім можуть обійтися без електрочайника, невеликий чайничок на плиті нагріває воду приблизно за такий же час.

Електроплита.
Близько п'ятдесяти відсотків електроенергії втрачається з причини поганого контакту конфорки з каструлею. Тому скажіть тверде «ні» спученим конфорок і посуді з кривим дном! Якщо дно каструльки відповідає розмірам конфорки, то Ви не будете даремно гріти навколишнє середовище. За 2-4 хвилин до готовності Вашого страви плиту можна вимкнути, залишкового тепла вистачить для остаточної готовності.

Все досить просто. Трохи організованості і Ваші рахунки за електрику перестануть смувати своєю безмежністю.