Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як накачати прес в домашніх умовах дівчині

Як накачати прес в домашніх умовах дівчині

Додано: 18.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як накачати прес в домашніх умовах дівчині


У даній статті ми розглянемо деякі вправи для накачування преса дівчат в умовах будинку, а також спобличчя, що дозволяють його накачати найбільш швидко і ефективно.

Як правильно качати прес

Перед тим, як почати виконувати комплекс вправ, в обов'язковому порядку потрібно, як слід розім'ятися. В даному випадку необхідно всього-навсього розігріти м'язи , а тому цілком можна потанцювати під улюблену музику або ж пострибати через скакалку. При цьому слід пам'ятати, що важкі навантаження при розминці, так і при накачуванні преса строго протипоказані. Адже ви ж не хочете отримати потужний і об'ємний прес замість красивого і підтягнутого?

Як накачати прес в домашніх умовах дівчині


Під час вправ слід тримати прес в постійній напрузі, а вправи робити правильно.

Тренуватися потрібно активно, віддаючи себе тренуванні повністю - адже щоб отримати потрібний результат, необхідно правильно і інтенсивно працювати.

У тому випадку, якщо ви не володієте досвідом подібних тренувань, або ж ви приступили до тренувань після тривалої перерви, вам слід починати заняття акуратно і поступово.

Протягом всього тренування стежте за своїм диханням. Під час виконання вправ постарайтеся втягувати передню стінку живота і напружувати м'язи преса на виході. Вдихаючи, не розслабляйте м'язи - це суттєво.

Качайте прес не менше трьох разів у тиждень.

Як накачати прес в домашніх умовах дівчині


Розглянемо детальніше кілька вправ для накачування преса.

Вправа №1

Сядьте на краю смана і упріть в нього свої руки. Підніміть випрямлені ноги і почніть згинати до себе, а потім випрямляти назад. Повторюйте протягом тридцяти разів.

Вправа №2

Ляжте на підлогу. Упріться головою сман, тримаючись за нього руками. Піднімайте ноги під прямим кутом до підлоги. Повторюйте протягом тридцяти разів.

Вправа №3

Прийміть же стан, що й у попередньому випадку. Підніміть ноги і в положенні на вазі ніби крутите педалі. Відпочиньте.

Вправа №4

Ляжте животом на підлогу, зігніть ноги в колінах, намагайтеся дотягнутися колінами до грудей.

Вправа №5

Ляжте спиною на підлогу, а ноги розташуйте на смані. Зведіть Руки разом і постарайтеся дотягнутися ними до колін. Виконайте тридцять таких рухів.

При бажанні або необхідності, ви без проблем можете збільшити кількість підходів до будь-якого з розглянутих вправ, а також збільшити загальний час і кількість занять, істотно збільшивши активність тренувань і, тим самим, ефективність результатів роботи.