Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як накачати плечі в домашніх умовах

Як накачати плечі в домашніх умовах

Додано: 18.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як накачати плечі в домашніх умовах

Термін про міцне плече чоловічої половини, на яке мріє покластися кожна жінка, вже давно став обов'язком кожного чоловіка.

У всі часи було ясним, що сильний торс виступає одним з основних ознак мужності, а широкі могутні плечі - основна особливість прекрасного фізичного розвитку.

Але ритмічність життя більшості ділових персон частим чином не дає можливість два - три рази на тиждень піти від процесу робота дім робота і піти на годину в зал, для підкачки такої ознаки.

Саме тому на сьогоднішній момент часу багато хто цікавиться, як можливо якісно накачати м'язи домашніми методами.

Як накачати плечі в домашніх умовах


Вправи без застосування спортивних снарядів

Для початку необхідно підкреслити, що тренувальний комплекс, можливо, починати і без застосування спеціального інвентарю. Якщо ви вважаєте, що буде виглядати досить складно, то ви помиляєтеся. Насправді щоб досягти ефективності, буде цілком достатнім регулярно проводити віджимання від підлоги.

Вправа, яке почне розвивати ваші плечі за досить короткий проміжок часу відбувається в будь-якому закладі таким методом:

- вставши спиною до стінки, впираємося руками, які розставлені на ширині плечей, підлога близько п'ятнадцяти - двадцяти сантиметрів від стіни;

- по черзі піднімаємо дві ноги і впираємося ними в стінку

- отжимаемся на руках, перебуваючи в цьому положенні

Швидше за все, на перших порах вам необхідна буде допомога товариша, так як такий вид вправ несе серйозну фізичну навантаження.
Даний вид вправи не рекомендується особам, у яких порушення діяльності головного мозку.

Як накачати плечі в домашніх умовах


Тренінг гантелями і турнік

Якщо ви хочете накачати плечі, то без використання гантель не обійтися. Це найпоширеніший і перевірений метод тренінгу.

Перша вправа являє собою підйоми гантелей в сторони. Слід взяти їх прямим хватом і розводити дві руки в сторони до того періоду часу, коли вони будуть в процесі паралельності підлоги. Інтенсивність в обов'язковому порядку повинна збільшуватися, як тільки ви відчули, що воно виконується в легкій формі .

Для того, щоб розвивалися передні дельти, дуже корисно виконувати підйоми гантелей перед собою.

Третій метод виконується лежачи на боці. Беремо гантель в руку і робимо циклічні руху. Слідкуйте за тим, що рука була в напівзігнутому положенні.

Також дуже ефективним методом накачування плечей є турнік. Оптимальний розвиток плечового поясу дають регулярні підтягування в якості прямого широкого хвата.