Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати на нігтях в домашніх умовах

Як малювати на нігтях в домашніх умовах

Додано: 18.09.14
Як малювати на нігтях в домашніх умовах

Красиві, доглянуті нігті вже давно стали атрибутом стильної сучасної жінки. Саме тому багатьох сьогодні вже не влаштовує звичайний манікюр з одноколірним покриттям.

Враховуючи цей факт і намагаючись слідувати модним тенденціям нинішні салони краси пропонують своїм клієнтам складний дизайн нігтів, викликає захоплення оточуючих.

Між тим, навчитися робити нескладну розпис ви цілком можете і вдома . У даній статті ми докладно опишемо, як малювати візерунки на нігтях, створюючи оригінальний манікюр.

Необхідне оснащення

- Лаки для нігтів різних кольорів;
- Лак-закріплювач;
- Тоненькі кисті для манікюру;
- Готовий ескіз майбутнього візерунка.

Інструкція

Крок 1

Підготуйте місце, де ви будете робити манікюр. Акуратно додайте лаки і пензлика, а також ескіз візерунка. Пам'ятайте, вам має бути максимально зручно.

Зазначимо, що ідеї для ескізів розпису по нігтям ви можете почерпнути в інтернеті.

Як малювати на нігтях в домашніх умовах


Крок 2

Не слід відразу наносити лак на нігті. Насамперед потрібно зробити так званий підготовчий манікюр і привести ноготочки в порядок. Поробіть ванночки для рук (наприклад, з сіллю), підпиляйте нігті, надаючи їм загальну форму, якщо необхідно, обробіть кутикулу. Потім акуратно пофарбуйте нігті в рівномірний однаковий колір. Так, ви підготуєте фон для майбутнього малюнка.

Крок 3

Дочекайтеся, поки основа підсохне. Візьміть тоненький пензлик для манікюру, умочіть її в лак потрібного кольору і зробіть контури візерунка. Потім пензлик промийте і занурте її в більш світлий відтінок.

Крок 4

По заздалегідь заданих контурах пройдіться цим кольором. Так ви зможете створити ефект об'ємного малюнка. Потім знову промийте пензлик і наберіть на неї інший лак. Доробіть малюнок, наносячи на нього додаткові лінії.

Крок 5

Ви можете намалювати на ваших нігтях квіточки, зірочки, сердечка і листочки. Крім звичайних візерунків, можна також прикрасити нігті паєтками або стразами, які слід наносити на ще невисохлий лак.

Якщо потрібно намалювати нові лінії, обов'язково дочекайтеся , поки повністю висохнуть попередні шари.

Як малювати на нігтях в домашніх умовах


Крок 6

Нігті будуть виглядати ефектніше, якщо на деякі ділянки малюнка нанести трохи срібної або золотої фарби.

Крок 7

В завершенні роботи нанесіть на підсохлі нігті прозорий закріплює лак.

Невелика підказка

Для більшої зручності малюнок краще спочатку повністю нанести на один ніготь, і тільки потім повторити цю процедуру на всіх нігтях.