Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як схуднути годуючій мамі

Як схуднути годуючій мамі

Додано: 18.09.14
Як схуднути годуючій мамі

Після народження дитини, жінка поступово приходить у себе, і їй хочеться виглядати добре і мати таку ж фігуру, як і до зачаття дитини. І це за умови того, що під час вагітності жіночий організм спеціально накопичує кілограми для того, щоб малюк ріс і розвивався нормально, а також для повноцінного майбутнього годування дитини груддю.

Якщо дотримуватися певних правил у харчуванні та регулярно робити фізичні вправи, тобто можливість привести себе в порядок» і схуднути, при цьому продовжуючи годування груддю.

І є перевірені дані про те, що якщо годувати грудьми, нічим іншим не підгодовуючи дитини протягом перших місяців з моменту народження, відсоток схуднення набагато вище, ніж у матерів, які не годують груддю.

Хоча бажання бути красивою і стрункою ще ніхто не відміняв, але перед тим як «мережа на дієту», проконсультуйтеся у лікаря. Важливо знати, чи отримує дитина достатню кількість якісного грудного молока, і чи вистачить вам калорій.

Матусі, які годують своїх дітей грудним молоком, повинні вживати в їжу свіжі овочі і фрукти, червоне пісне м'ясо. А щоб повернути красиві форми своїй фігурі, поступово скорочуйте в раціоні булочки, тістечка, цукор, які так люблять втомлені матусі, щоб отримати трохи енергії.

Як схуднути годуючій мамі


У будь-якому випадку, після благополучних пологів, жінці необхідно як мінімум 3 місяці, для того щоб організм почав функціонувати нормально, а також щоб налагодити грудне вигодовування. Як тільки ви звикнете до ролі мами, будете впевнені , що дитина набирає достатньо у вазі для свого віку, адаптуєтеся до побутових питань, що стосуються життя вашої сім'ї разом з маленькою дитиною, ось тоді можна зайнятися питанням схуднення.

Якщо ви вирішили зайнятися фізичними вправами, щоб привести м'язи в порядок і повернути собі добеременние обсяги, не поспішайте навантажувати себе, надто інтенсивні тренування можуть призвести до того, що грудне молоко може зіпсуватися через шкідливих речовин, що перейшли з жирових відкладень при тренуванні. Враховуйте , що груди ваша теж збільшилася, і там тепер молоко, яке теж має вагу. Пам'ятайте про це, встаючи на ваги!

Бажано, щоб зниження ваги було поступовим, так як кількість молока при різкій втраті ваги може скоротитися.

Крім корекції ваги треба ще прибрати живіт, тобто сформувати талію. Це можна зробити при регулярних походи в тренажерний зал, або займаючись вдома. Залучайте до фізичних занять чоловіка, а можна і малюка, це дуже зближує і оздоровить вашу сім'ю.

Як схуднути годуючій мамі


Цілком зрозуміло, що скорочення раціону харчування і регулярні фізичні навантаження можуть змінити звичний спосіб життя, але ваше струнке відображення в дзеркалі і здоровий рожевощокий малюк, як і раніше знаходиться на грудному вигодовуванні - гідна мета, на яку можна витратити зусилля. Удачі!