Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зберігати грудне молоко

Як зберігати грудне молоко

Додано: 18.09.14
Рубрика: Сім'я і діти
Як зберігати грудне молоко

Комфортність одним з багатьох досягнень в області грудного годування. У багатьох варіантах, молоко прямим чином йде від творця до спожитому особі, і немає вимогливості і хвилювань про збір, особливості зберігання, його приготуванні і свіжих якостей даної продукції.

Тим не менш, з тієї або іншої причини більшість матерів проводять зціджування і зберігають молочну продукцію для своїх дітей. Одні проводять таку особливість у рідкісних випадках, а інші - щодня .

Як зберігати грудне молоко


Як вибрати упаковку для зберігання

Молоко потрібно зціджувати в очищений посудину. Ємність для довгого періоду зберігання молока повинна щільним чином закриватися. Ємність необхідна в скляному і пластиковому вигляді. Присутній розбіжності з приводу правильного матеріалу для якісного зберігання молока, щоб усі корисні особливості та імунні фактори, які містяться в ньому, збереглися найкращим методом .

Якщо ознайомитися з останніми результатами дослідницької роботи, то молоко прийнято зберігати в пластиковій і скляній посудині, без негативних наслідків, які можуть проявлятися в зниженні якості товару.

На першій щаблі стоїть посуд із скла, на другому розташувалася посуд, зроблений з прозорого твердого пластику, і на третьому місці виступає непрозора пластикова посуд.

Якщо ваша дитина в рідкісних випадках вживає зціджене молоко, особливості матеріалу, з якого заснований контейнер для зберігання молочного продукту, не має такої величезної значущості. Так як в даному випадку, навіть якщо типаж ємності має негативні наслідки на елементи молока, в загальному висновку його дуже маленький відсоток.

Як зберігати грудне молоко


Якщо немає поруч холодильника

Якщо годуюча мати вийшла на роботу і хоче продовжити займатися годуванням, навіть при факті відсутності холодильника існує метод зберігання зцідженого протягом дня молочний продукт. Більшість досліджень показало, що молоко людини має смовижну особливість перешкоди росту бактерій, і не псуватися при наявності кімнатної температури до десяти годин з моменту проведення зціджування.

Якщо поруч не є холодильник, то можна придбати маленькі сумки - холодильники з морозильними особливостями або прості термоси.

За бажанням, термос, можливо, оснастити льодом, перед вашим виходом на вулицю для охолодження внутрішньої камери, а потім висипати лід швидким чином перед переливанням в термос зціджене молоко.

Молоко, яке ви плануєте дати вашій дитині, рекомендовано зберігати в холодильнику, а не в морозильній камері.