Корисні поради
на всі випадки життя
» » Браслети з дерева

Браслети з дерева

Додано: 25.09.14
Браслети з дереваУ справжні час браслети з дерева користуються величезною популярністю, так як це дуже легке, зручне і, що найголовніше, красива і оригінальна прикраса, яке порадує і дітей і дорослих. Браслети з дерева можна зробити своїми руками не докладаючи особливих зусиль, для цього достатньо мати під рукою звичайні палички від морозива ескімо.
Матеріал який нам потрібно для роботи: для одного браслета достатньо однієї палички ескімо; ніж; дриль; наждаковий папір; ємність з водою; акрилові фарби, пензлик; лак по дереву;
Перед початком роботи необхідно ретельно вимити та висушити палички від морозива. Використовуйте лінійку, щоб знайти центр палички, ножем розріжте навпіл і за допомогою дриля зробіть два отвори з кожного кінця.
Браслети з дерева

Потім використовуйте ніж, щоб закруглити обрізаний кінець. Для цього можна застосувати закруглений кінець іншого палички: його можна прикласти, обвести олівцем і з цього контору акуратно обрізати. Далі, використавши наждачний папір відшліфуйте обрізаний кінець до гладкого стану.
Браслети з дерева

Після того як ви отримали потрібну форму, наповніть контейнер водою і покладіть туди палички відмокати, бажано на всю ніч. Якщо ви хочете швидше закінчити браслет, в такому випадку палички можна прокип'ятити протягом 10-15 хвилин, і остаить на годину.
Браслети з дерева

Коли древясина вбере достатньо води, вона стане м'якою і її можна буде легко зігнути для надання потрібної форми. Після того, як ви додасте паличкам потрібну форму, їх необхідно помістити на банку і закріпити гумками, як показано на картинці. Залиште їх сохнути на кілька годин, або при бажанні використовуйте фен.
Перед тим, як ви перейдете до следущему кроці, переконайтеся, що палички повністю висохли.
Браслети з дерева

Тепер, коли ваші палички висохли і взяли красиву вигнуту форму їх можна пофарбувати акриловими фарбами
Браслети з дерева

або прикрасити застосувавши техніку декупаж.
Браслети з дерева

Після того як браслет висохне, можна прив'язати красивий шнурок або гумку.
Браслети з дерева

Браслет з дерева готовий.
Браслети з дерева