Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити помпон

Як зробити помпон

Додано: 25.09.14
Як зробити помпонПомпони служать прикрасою одягу, а також з них можна зробити безліч різних виробів та іграшок. Зробити помпон з пряжі дуже легко і швидко - лічені хвилини і помпон готовий.
Для того щоб зробити помпон потрібно пряжа, картон та ножиці, а щоб урізноманітнити помпони, можна комбінувати кольори і замість пряжі використовувати вузькі стрічки.
Виріжте з картону 2 кільця в діаметрі трохи більше, ніж повинен вийти діаметр помпона, в кільцях зробіть невеликі прорізи. Складіть два кільця разом, поєднавши прорізи та намотуйте пряжу на кільце, продевая її в прорізи в кільцях. Чим більше пряжі наматаете, тим щільніше вийде попмпон.
Коли пряжі буде намотано достатньо, просуньте ножиці між двома картонними кільцями і розріжте пряжу. Не дайте пряжі з'їхати з кілець, притримуйте її. Тієї ж пряжею, між картонок стягніть і зав'яжіть намотану пряжу. Зав'язувати потрібно якомога тугіше, інакше нитки будуть вилазити з помпона.
Тепер, коли нитки надійно пов'язані можна витягнути картонні кільця і надати помпону нужнй вигляд. Якщо їх помпона вибилися нитки, їх можна акуратно підрівняти ножицями. Також можна за допомогою ножиць надати помпону потрібну форму, наприклад, сердечка або овалу.
Як зробити помпон