Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити пуфик

Як зробити пуфик

Додано: 25.09.14
Як зробити пуфикОригінальний пуфик, зроблений своїми руками з простих пластикових пляшок, декорований красивим матеріалом, безумовно, внесе яскраву нотку в інтер'єр вашого будинку. Користі від такої вироби дуже багато: по-перше пуфик можна використовувати як невеликий журнальний столик або як додаткове сидяче місце. По друге виріб не вимагає яких-небудь зайвих витрат, так як матеріали для виготовлення пуфика знайдуться в будь-якому будинку.
Матеріали, які будуть потрібні для поробки: пластикові пляшки: кількість їх залежить від того якого розміру пуфик ви забажаєте зробити, скотч, невелика плоска подушка для сидіння або поролон, тканина, ножиці, клей і щільний картон.
Як зробити пуфик з пластикових пляшок
Як зробити пуфик

Відріжте від пляшки верхівку, трохи вище етикетки. Другу пляшку, з недоторканою верхівкою необхідно просунути в першу до самого дна і закріпити липкою стрічкою.
Як зробити пуфик

Зробіть стільки таких пляшок, скільки вам знадобиться для створення власного пуфика. А для даної поробки потрібно заготовити 16 таких пляшок. Перш ніж об'єднати всі частини клейкою стрічкою, вирішите якої форми буде ваш пуфик - квадратної або круглої.
Як зробити пуфик

Наступним кроком необхідно зробити м'яке сидіння, для цього можна використовувати плоску подушку, поролон, або синтепон. Але для початку, на пляшки необхідно приклеїти щільний картон відповідного розміру, а вже зверху скотчем, закріпити плоску подушку. Чохол для пуфика можна зшити з тканини будь-якого забарвлення.
Як зробити пуфик

До речі, пуфик можна прокласти поролоном або синтепоном не тільки зверху, але і побокам.