Корисні поради
на всі випадки життя
» » Саморобна листівка

Саморобна листівка

Додано: 25.09.14
Саморобна листівкаОдин з них це квілінг - мистецтво бумагокручения. Така техніка виготовлення листівки не тільки не займе багато часу, але і принесе задоволення від процесу.
Що потрібно, щоб зробити листівку:
Саморобна листівка

2 аркуші щільного картону - синього і білого, втім, поєднання кольорів можете вибрати, виходячи з власних уподобань,
двосторонній кольоровий папір - біла і зелена,
олівець,
лінійка,
ножиці,
клей ПВА,
головний інструмент «паперокрутіння» - пінцет з тонкими закругленими кінцями, який можна замінити використаним стрижнем або зубочисткою, зробивши на кінці неглибоку проріз, в яку можна буде заправити краєчок паперової смужки.


Робимо листівку своїми руками:

Спочатку зробимо основу для майбутньої листівки, для цього з приготованого картону потрібно вирізати два прямокутника відрізняються за розмірами. Наприклад, розмір для синього прямокутника буде десять на п'ятнадцять, а для білого чотирнадцять на вісімнадцять. Синій прямокутник наклеюємо на білий і залишаємо до повного висихання, притиснувши чим-небудь важким.

Далі потрібно вирізати вузькі смужки з білої і зеленої папери. Ширина зелених смужок складе п'ять міліметрів, білих сім-вісім міліметра. Зелені стрічки потрібно склеїти по дві, щоб смужка вийшла довгою. Таких стрічок потрібно п'ять штук. Білих стрічок потрібно десять-п'ятнадцять штук.

Коли смужки будуть готові, починаємо роботу над бумагокручением. Починаємо з зелених смужок, їх треба дуже туго накрутити на стрижень, зубочистку або пінцет, потім отримані завитки акуратно розкрутити і сформувати їх у листя, як показано на рисунку. Щоб листя не розкручувалися можна витки папери склеїти між собою клеєм, притримуючи їх пінцетом, поки клей не застигне.
Саморобна листівка

Саморобна листівка

Білі смужки також туго накручуємо на стрижень, але не розкручуємо, а злегка распушаем і закріплюємо їх кінці клеєм. Кожному бутончику надаємо форму, як показано на рисунку.
Саморобна листівка

Тепер можна сформувати букет на листівці. Для початку на вже заготовлений основу наклеюємо листя, потім квіти, і в останню чергу приклеюємо короткий стеблинка.
Саморобна листівка

Саморобна листівка