Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити солодкий букет

Як зробити солодкий букет

Додано: 25.09.14
Як зробити солодкий букетСолодкий подарунок безсумнівно припаде до душі і смаку кожній жінці, особливо якщо це букет, і зроблений своїми руками. Солодкий букет можна подарувати на свято 8 березня, або на день матері, а взагалі такі букети актуальні на будь-яке свято, і дарувати їх можна не тільки жінкам, але і чоловікам, а також відомим ласунам - дітям. Солодкі букети можна зробити з цукерок , а можна як у нашому варіанті, зробити квіти з печива.
Як зробити солодкий букет

Багато хто задається питанням, а як зробити солодкий букет своїми руками дуже просто, для такої вироби нам потрібні шпажки для шашлику, печиво різної форми і розміру і мармеладкі.
Як зробити солодкий букет

Зверніть увагу на те, що шпажки для шашлику, використані в цьому виробі, дуже гострі, тому робота вимагає обережності. В першу чергу на шпажку наколюємо мармелад, це потрібно для того, щоб печиво не ковзало. Далі нанизуємо печиво, вони можуть відрізняються і за формою і за розміром, а завершуємо формування квітки, мармеладом. Можна зробити кілька таких квіток і поставити в красиву вазу або склянку.
Як зробити солодкий букет

А для рівноваги, щоб склянку міцно стояв і не падав, використовуйте кольорові дражже, якими можна наповнити посуд.
Як зробити солодкий букет

Щоб солодкий букет вийшов не тільки смачним, але і красивим краще всього використовувати кольоровий мармелад, а печиво можна підібрати виходячи з уподобань людини, для якого букет піде в якості подарунка.