Корисні поради
на всі випадки життя

Ваза з листя

Додано: 25.09.14
Ваза з листяОсінь, це найказковіша пора для збору природного матеріалу, з якого згодом можна зробити самі незвичайні вироби. Осіннє листя, настільки багаті соковитими, яскравими кольорами, що їх хочеться зберегти як можна довше, і це можливо, використовуючи їх у виробі.
В першу чергу, необхідно загатовить листам в потрібній кількості, в даному випадку нехай їх буде більше, ніж не вистачить. До речі, листя можна використовувати кленові, або будь-які інші, головне, щоб вони були яскравими. Крім листя, для поробки буде потрібно клей для декупажу або звичайний ПВА, повітряна кулька, пензлик і ножиці.
Ваза з листя

Для початку надуйте повітряна кулька, а у листя обріжте палички-стеблинки. Якщо ви використовуєте клей ПВА, то його необхідно попередньо розвести водою в пропорціях один до одного, Використовуючи пензлик, а ще до речі, можна використовувати губку, нанесіть достатню кількість клею на половину кульки.
Ваза з листя

Потім, починайте додавати по одному листочку на вершину кульки, рясно при цьому змащуючи клеєм.
Ваза з листя

Як тільки ви знайдете потрібну вам форму майбутньої вази, залиште її сохнути в такому вигляді на 24-48 год. Зверніть увагу, що кульку можна підвісити.
Ваза з листя

Після повного висихання, можна сміливо протикати кулька ножицями, а залишки акуратно видалити. Осіння ваза готова.
Ваза з листя