Корисні поради
на всі випадки життя
» » Святковий ковпак

Святковий ковпак

Додано: 25.09.14
Святковий ковпакСвяткові ковпаки настроюють на веселий і жартівливий лад на будь-якому святі, будь то Новий рік або день народження, додаючи яскраве, радісне настрій на весь день. До речі такі ковпаки відмінно підійдуть не тільки на дитяче свято, але і на дорослий - вони додадуть веселу нотку до деколи навіть нудним заходів. Крім того така саморобка зацікавить і дітей і дорослих, оскільки, роблячи святковий ковпак можна проявити необмежену фантазію в його оздобленні. Простий святковий ковпак можна купити в магазині, а прикрасивши стрічками, мішурою, пір'ям, стразами, чим завгодно, він знайде свою інсмідуальність і неповторність. Крім того святковий ковпак можна зробити в домашніх умовах, залучаючи до такої цікавої виробі всю сім'ю.
Матеріал, який знадобиться для поробки: кольоровий папір, ножиці, клей. Матеріал, який можна використовувати для прикраси: стрічки, пір'я, паєтки, блискітки, мішура, гудзики і багато іншого, те, що не сильно ускладнить ковпак.
Як зробити святкові ковпаки в домашніх умовах:
Щільний папір, розміром 30 на 45 см, скрутіть у форму конуса відповідний розміру голови дитини. Склейте по краях і відріжте зайвий папір. В кінці роботи, степлером прикріпіть до ковпака стрічки або гумку, для того, що б ковпак міцно тримався на голові дитини. Отриманий ковпак можна прикрасити різноманітними святковими атрибутами: смужками кольорового паперу, стрічками, пір'ям, бісером.
Святковий ковпак

Святковий ковпак

Ці ковпаки декоровані красивими помпонами, а як їх робити можна посмитися тут.
Святковий ковпак

Ще кілька ідей, як прикрасити святковий ковпак.
Святковий ковпак

Святковий ковпак

Святковий ковпак

Святковий ковпак