Корисні поради
на всі випадки життя
» » Новорічна виріб: сніговик з солоного тіста

Новорічна виріб: сніговик з солоного тіста

Додано: 25.09.14
Новорічна виріб: сніговик з солоного тістаНезвичайну і дуже цікаву новорічну поробку можна виліпити з солоного тіста, а саме святкового сніговика. Це проста виріб дуже сподобається дітям, так як робота з солоним тістом так само захоплююча і цікава, як і робота з пластиліном. Крім того працюючи з солоним тістом можна не лише відтворити будь-яку фігурку, але і згодом розфарбувати її, а також брати участь у приготуванні самого тесту.
Матеріал, який знадобиться для виготовлення новорічного сніговика: солоне тісто - як робити солоне тісто можна посмитися тут , фарби, зубочистки, гілочки, і шматочки матеріалу, які підуть на прикрасу самого сніговика.
Для початку сформуємо з тіста три різних за розміром кульки.
Новорічна виріб: сніговик з солоного тіста

З отриманих кульок тіста сформуйте сніговика. Ніс можна зробити з кінчиків зубочисток, а руки з гілочок, зверніть увагу що гілочки і зубочистки потрібно приробити до випікання сніговика в духовці.
Новорічна виріб: сніговик з солоного тіста

Випікати потрібно приблизно близько двох годин при низькій температурі, для різних фігурок час випікання різне - плоскі випікаються швидше, об'ємні довше. Коли сніговики будуть готові, їх необхідно залишити до повного затвердіння години на 4 а краще всього для достиженяя найкращого результату, на всю ніч. Після повного висихання можна приступати до прикраси сніговика, для цього його потрібно покрити білою фарбою, а деталі, такі як очі і рот можна прорисововать тоненьким пензликом тією фарбою який забажаєте. Залишилося тільки одягнути новорічного сніговика, з шматочків матеріалу змайструєте йому шарф і капелюх.
Новорічна іграшка - сніговик, зроблений своїми руками з солоного тіста готова.
Новорічна виріб: сніговик з солоного тіста