Корисні поради
на всі випадки життя
» » Новорічна ялинка своїми руками з шишок

Новорічна ялинка своїми руками з шишок

Додано: 25.09.14
Новорічна ялинка своїми руками з шишокГоловним атрибутом Нового Року і Різдва є ялинка - ялинку можна купити, а можна зробити своїми руками з найрізноманітнішого матеріалу: з бісеру , ниток з кольорового паперу і картону а ще її можна зробити із соснових шишок. Ялинка з соснових шишок вийде більш натуральної і природною, а матеріал можна заготовити заздалегідь - під час літнього відпочинку, і чим більше, тим краще Відразу треба сказати, що процес виготовлення такої ялинки трудомісткий, вимагає уваги і точності, але дуже захоплюючий і цікавий. Новорічну ялинку можна зробити в натуральну величину, якщо дозволить наявність матеріалу, а якщо шишок трохи, в такому випадку ялинку можна зробити поменше.
Матеріал, який знадобиться для новорічної вироби: соснові шишки, фанера, ніжки - на чому буде стояти ялинка, клей, зелена фарба - розпилювач.
Виріжте з фанери коло діаметром 70 см, прикріпіть ніжки до нижньої її частини, і починайте приклеювати шишки по периметру кола. Кожен наступний ряд повинен зміщуватися до центру, щоб отримати конусоподібну форму ялинки.
Новорічна ялинка своїми руками з шишок

Як тільки ви закінчите приклеювати шишки, готову ялинку можна пофарбувати в зелений колір, самий зручний спосіб пофарбувати це фарба - розпилювач. Після фарбування ялинку можна при бажанні прикрасити новорічною гірляндою або будь-якими іншими новорічними атрибутами, але найкраще прикрашати по мінімуму, а інакше вся оригінальна задумка пропаде.
Новорічна ялинка своїми руками з шишок

У цьому варіанті, спосіб наклеювання трохи інший, шишки потрібно наклеювати на картонний конус, заздалегідь заготовлений.