Корисні поради
на всі випадки життя
» » Садові ліхтарики з банок

Садові ліхтарики з банок

Додано: 25.09.14
Садові ліхтарики з банокПрикрасити сад легко з підручних матеріалів доповнивши невеликими покупками з магазину. Доріжку в саду або вечірню альтанку красиво прикрасити можна з простих жерстяних банок.
Для створення садових ліхтариків візьміть порожні бляшанки, видаліть кришку, якщо вона є, загніть всередину щербини від консервного ножа. Якщо банку, зовні приваблива, помийте її, обезжирьте розчинником і покрасте з балончика.
Намалюйте візерунок на папері, расчитав так, щоб він помістився на підготовленій банку. Оберніть банку папером з намальованим візерунком, а щоб папір трималася і не з'їжджала, закріпіть її скотчем. Пробийте отвори по контуру візерунка за допомогою молотка і цвяха, як це показано на зображенні нижче. При цьому можна використовувати цвяхи різного діаметру, щоб візерунок вийшов більш виразним.
Щоб банку не гнулася при ударах, всавьте в неї деревинку, що підходить за розміром або дошку а під банку підкладіть м'яку тканину. Якщо колоди потрібного розміру не виявилося під рукою, можна насипати в банку піску і залити водою, після чого поставити банку в морозильник. Вода з піском замерзне і ви зможете пробивати отвори без побоювання зіпсувати виріб.
Садові ліхтарики з банок

Після цього можна закріпити звичайний патрон для лампочки невеликої потужності і встановити ліхтарики в потрібному вам місці. Якщо немає бажання возитися з проводами, можна замість лампочки використовувати свічки.
Садові ліхтарики з банок